Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit lehet...

Egy hónap alatt mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy héten 6 nap futok 25 percet, megcsinálok 100 db guggolást+felülést, keveset eszem, nem vacsorázok, sok gyümölcsöt és vizet fogyasztok, mennyit lehetne fogyni július elejére?

2013. máj. 26. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy eleve nem egészséges ha nem eszel, főleg ha nem vacsorázol, mivel akkor raktároz a szervezeted és csak még több zsír megy rád. Ne feküdj le soha üres hassal, lefekvés előtt kb. 2-3 órával egyél. Gyümölcsből sem mindegy hogy mit eszel meg, pl. a banán a leghízlalóbb, abban több a kalória. Az változó hogy egy hónap alatt mennyit tudsz fogyni, 1 hét alatt a normál MAX 1kg, de havonta fogyhatsz akár 6-7 kilót is! felüléstől meg a guggolástól nem fogsz lefogyni, azok csak erősítő gyakorlatok, helyette menj el biciklizni (futás mellett). Remélem segíthettem.
2013. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
utolsó nekem jó tippeket adtál ugyan is kezdek én is fogyózni :)
2013. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aerobik is jó zsirégető!
2013. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egészségesen 1-2kg, egészségtelenül akár 10is
2013. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!