Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízhattam?

Mitől hízhattam?

Figyelt kérdés

Az útóbb hónapokban megváltoztattam az étkezési szokásaim.

Reggelizek, ebédelek, vacsizok, sok zöldség és gyümölcs, szénsavmentes ásványvízet iszok.

Vettem dvd lejátszót, Rubint Rékával edzek ha nincs itthon senki.

Okostelefonomra pedig letöltöttem egy hasizom erősítő programot, és Flabelosra is járok. Ma felvettem a kedvenc nadrágom és szorított pedig eddig jó laza volt.. :( Valaki, valami ötlet?



2013. máj. 27. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészséges ételekből se lehet korlátlanul zabálni.


Így tippre a bevitt ételek mennyiségével (és így az összkcal-lal) lehet a baj.

2013. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű túl sokat kajálsz, a rengeteg gyümölcsben is van gyümölcscukor, stb. Rubint Réka egy sz@r, ő sem a lábemelgetéstől, meg az "ápdéttől" izmos, attól csak pénzesek. Flabelos... viccnek is rossz.

Csinálj rendes étrendet, nem emészd fel az energiáidat hülyeségekkel, hanem menj le egy edzőterembe. Lehet nyers vagyok, de ez igenis kemény munkával jár, ha nem, akkor marad a hízás.

2013. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagy nyers :) Koszonom a valaszod :)
2013. máj. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!