Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a garancia, hogy így...

Mennyi a garancia, hogy így pár kilót leadok?

Figyelt kérdés

Eddig nem ettem egészséges ételeket. Kóla, fehér kenyér, hamburger, energiaital, csoki, chips, rántott hús, sült krumpli, lángos, szalámik, trappista sajt, vaj, pizza, rakott krumpli, stb. Ezek nem napi szinten szerepeltek az életemben, de általánosságban elmondható, hogy ezeket ettem.

Ezeket mind, egytől egyig eldobtam. Amit most eszem: négy magvas rozskenyér, sovány sonka, sovány sajt, túró, sok zöldség(kígyóuborka, retek, paradicsom, paprika, újhagyma, jégsaláta), gyümölcsből csak alma(nem szeretem a gyümölcsöket), italként 100%-os narancslé vagy sima ásványvíz. Rizs, hal, sovány húsok. A reggeli és déli kávémról nem tudok lemondani.


Szerintetek mennyiben segítheti ez az étrendváltoztatás a fogyást? Sportolni is szeretnék elkezdeni, de előbb fogyni akarok egy kicsit. Szívesen fogadok tanácsokat.

Köszönöm



2013. máj. 28. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek az ételek amiket most eszel, tökéletesek! Én is a négymagvassal kezdtem, később váltottam kornspitzre, glyxre stb(ezeket ritkábban eszem).

Az alma csak délelőtt menjen 1 v max két darab, de mondom, nagyon jól csinálod!! :)

Én is borzasztó nagy kávés voltam. Igyál zöldteát(cukor nélkül!!), én azzal tudtam lemondani a kávéról. Először talán furának találod, de később meg fogod szeretni, nagyon finom! És a teákban is van egy kis koffein, szóval lehet ezzel csereberélni :)

A gyümölcsleveket inkább hanyagold, attól hogy 100% van ráírva, teleszórják cukorral :/ csapvíz, tea, vagy ásványvízzel rendben lennél.

Olyan sportot válassz, amit szeretsz csinálni, ezeket végezd egy héten minimum 3-6 alkalommal, egy-másfél órát.

2013. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Te fogytál valamennyit az életmódváltással? Sportnak a bicajozást gondoltam, azt szeretem is, és fogyásra, formálásra tökéletes. :)
2013. máj. 28. 18:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont a gyümölcsleves dolog elszomorít. :( A kávéról megpróbálok lemondani, de nehéz lesz. :)
2013. máj. 28. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A kave nem bun, amig jominosegu kavebol fozik. (Nincs jobb a frissen orolt arabicanal.) A cukrot csereld le valami termeszetesre pl stevia, xilit v mez. Elobbi ketto kaloria szegeny, a mezzel vigyazni kell, 86-os GI, kb ugyanannyi a kaloria benne, mint a cukorban, es tomeny fruktoz.
2013. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!