Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jók ezek a méretek egy 14...

Jók ezek a méretek egy 14 éves lánynak? Mármint úgy értem ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés

174 centi, 62 kilóval, 46 centi combkerület, derék 60, csípő 73. Szerintetek ez így pont jó, vagy valami túl sok? Nektek mennyi?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. máj. 29. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondjaid lesznek, ha mar ezzel a meretekkel nem erzed magad normalisnak (gondolom kulonben nem kerdezned). A csipod sokkal szelesebb lesz, ez kb. gyerek/fiu meret, amit ide leirtal. Ne ijedj meg, ha egyszer csak 93 lesz. Es meg az is nagyon jo.


Nem ertem, hogy ez miert ne lenne normalis.

2013. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hmm.. magas férfiként 72-3 kilós vagyok. Egy 14 éves, 174 centis lányka 10 kilóval kevesebb. Most vagy rajtam nőtt túl a világ, vagy fémből vannak a csontjai. Vagy értelmetlen mennyiségű zsír van rajta.


Kérdező, képet.

2013. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!megkaptad már az elsö menstruációdat?ugyanennyi éves vagyok,de:

Mell:80

Derék:65

Csípő:90

Comb:53

És 163 cm 49,50 kg vagyok...

2013. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, még nem jött meg. köszönöm a válaszokat, bár kicsit ellentétesek voltak...
2013. máj. 31. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A tükörben látod magadat. Az nem ellentétes, mi nem látunk így persze hogy ellentétes véleményünk lehet. Még kép alapján is enyhén szubjektív a kérdésed (jók- e a méreteid, azaz hogy nézel ki..) na kép nélkül.. nincs igazán értelme a kérdésnek :)
2013. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!