Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy foggyak le 5 nap alatt...

Hogy foggyak le 5 nap alatt megyünk strandra az osztállyal és én 160 cm és 60 kg vagyok félek hogy kicikiznek emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sztem kövér vagyok.
2013. máj. 29. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy kövér. Lehet, van rajtad 4-5 kg súlyfelesleg, de kövér nem vagy.

2. 5 nap múlva nem hiszem, hogy strandolni fogtok, mert nem lesz olyan az időjárás.

3. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

4. Végső megoldásként, ha nagyon zavar, akkor ne menj. És kezdj el sportolni.

2013. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy strandkendőt, és tekerd magad köré. Csak akkor vedd le, ha bemész a vízbe.
2013. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lienah válasza:

Kedves 2. válaszoló, az 5let nem lenne rossz ha nem tetted volna a végére, hogy csak akkor vedd le.... Zsákot ne húzzon egyből magára?????????


Kedves kérdező, nemtudom hány éves vagy, de abból hogy az osztállyal mész, tippelem hogy még nem vagy 18. Ennyi idősen ha 40kg lennél is azt gondolnád hogy "kövér" vagy.. de ha te kövérnek számítasz akkor egy tényleg kövér ember mittomén 165/95 mit szóljon? vagy őket hogy hívnád???

Ami meg azt illeti, hidd el nem téged fog mindenki nézni, és még ha szóba is kerül, hidd el találnak valami mást amin lehet csámcsogni (mármint nem rajtad, hanem máson...)

Légy bátor és vállald fel magad fürdőruciban!!! Ennyire "vékony" lennék, seggemet a földhöz csapkodnám örömömben:D

2013. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig figyeélj oda, hogy kevesebbet egyél, főleg gyümölcsöt és zöldséget meg leveseket és tuti kisebb lesz addigra a hasad. Szénhidrátot és hüvelyeseket ne egyél addig, mert az felpuffaszt.
2013. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem fogsz lefogyni. Inkább találj ki ütős válaszokat olyasmikre, amikkel cikizhetnek, és ami neked rosszul eshet! Meg ne ezen stresszelj, hanem örülj a víznek!
2014. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!