Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap reggelire jó lesz...

Holnap reggelire jó lesz rántotta paradicsommal+paprikával+salátáva?

Figyelt kérdés

a rántottába a tojás sárgáját miért mondják hogy ne tegyük bele?


vagy ha ez nem jó akkor esetleg még mit ehetnék?



2013. máj. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is hallottam már, hogy a sárgája jobb nyersen, node a nyers tojássárgája nekem édességet jelent... Látszik, hogy sosem volt nálunk majonéz? :)

Ezzel annyira nem szoktam foglalkozni, s lelkesen eszem a rántottákat, bár inkább a tükörtojást.

Amit írtál, az szerintem remek reggeli :)

2013. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert szoktak azt mondani, mert abban van a kaloria nagy resze. 16 kcal egy tojas feherje, egy teljes tojas pedig 65-70 kcal. De a vitamin is a sargajaban van nayg reszt.
2013. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Node a tojásban nagyon kevés kalória van eleve... Örülnék, ha több lenne benne, könnyebb lenne megoldanom a jóllakást :D Ha napi 10 tojást ennék (amit nem tudok, már 6-nál rezeg a léc), akkor is kéne mellé egy csomó más étel, hogy akár a fogyás mellé meglegyen az alap kalóriabevitel... Pedig ha csak lehet, zsírt is használok.

Hm, érdekes dolgok ezek.

2013. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ti kis buták, hát a zsírtól híztok el, azért kell kukába dobni. :D


Semmi baj nincs a sárgájával, egyed nyugodtan azt is, nem a zsír hizlal ám, hanem a sok szénhidrát, főleg a rossz.

2013. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!