Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még olyan, aki abszolút...

Van még olyan, aki abszolút nem tudja eldönteni, milyen a teste?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzó kérdés, tudom. Azt is tudom, sokan raknak itt fel képeket, kérdezve, hogy kövérek vagy soványak-e. De általában úgy látom, már tudják a választ, csak megerősítést várnak. A kérdésem az lenne: van még olyan, akinek fogalma sincs? Egyszerűen elképzelésem sincs róla, mások soványnak tartanak-e vagy baromi szélesnek. Vagy hogy hova tartozom az átlagban. Az adataim nem segítenek. Néha érzem, hogy kb. mindenki másnál szélesebb vagyok, máskor viszont egész vékonynak látom magam. Totál üresség van a fejemben a testképemet illetően. Nulla, semmi öntudatom nincs ezen a téren. Ez nagyon beteges vagy van még itt olyan, aki átérzi valamennyire? (Képet nem töltök fel.)
2013. jún. 2. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalam is ez a helyzet! Vannak napok amikor csinosnak es vekonynak latom magam, maskor meg kovernek es nincs kedvem elmenni itthonrol e miatt.... Nem ertem miert van ez
2013. jún. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom mivel a testképzavar ismert állapot, és nem rólad nevezték el, és rendszeresen írnak a fórumra egyértelműen testképzavaros (főleg lányok) így vannak rajtad kívül. Bizony.
2013. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Direkt írtam, hogy nem éppen ugyanarra gondolok, mert ott én sokkal határozottabbnak látom a képet, ami kialakult, nem pedig egy folyamatosan elbizonytalanodó, percről percre változó valaminek. Nem arról van szó, hogy él bennem egy kép magamról, ami köszönőviszonyban sincs a valósággal.

De egyébként már sokszor láttam, hogy a mentális betegségekről fogalmad nincs vagy hülyén állsz hozzájuk, így ehhez kérlek ne szólj többet! Többet ártasz, mint segítesz. Köszi!


Első válaszoló: köszönöm, hogy ezt leírtad.

2013. jún. 2. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Jófej vagy. Mert aztán neked sok fogalmad van betegségekről, ha a létüket is letagadod amint téged érinthetnek :D


Ez szép. Tisztában vagy vele hogy zavar van nálad, ismered az ilyen állapotok létezését, nyilván azt is tudod hogy leginkább pszichológus szokott foglalkozni vele.. de minek írsz ki kérdést, ha nem érdekel a válasz?


Olvasd el ezt

[link]


És nézd meg ezt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__4..


Engedd el a problémát, ha nincs betegséged akkor nem kell betegségtudattal élni.

2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel kevés rajtad az izomzat. Nálam is ez volt a szituáció és azt hittem beteg vagyok vagy valami, de nagyot tévedtem. Ha kevés az izomzatod akár egy kiló extra is teljesen átalakíthatja a tested kinézetét. Az pedig egy természetes dolog hogy a súlyunk folyamatosan ingadozik, naponta akár 2 kilót is. Pl ha valami nagyon sok sósat eszel egy nap, másnapra felvesz a szervezeted kb 1 kg vizet ami zsírnak nézhet ki. Ha nincs elég izomzatod akkor ez az 1 kiló is hülyén fog rajtad kinézni.


Persze én nem foglak diagnosztizálni egy weblapon keresztül ezért meghagyom a testképzavar lehetőségét viszont nyújtottam egy lehetséges választ aminek utánajárhatnál. Aztán csak ésszel.

2013. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rátapintottál itt valamire! Ez valóban benne van.
2013. jún. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!