Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az avokádót hogy lehet elkészí...

Az avokádót hogy lehet elkészíteni? Nyersen lehet enni? és a mangót?

Figyelt kérdés
esetleg melyik a fogyókúrásabb? magas a cukor tartalmuk?

2013. jún. 2. 22:49
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Az avokádót lehet nyersen enni, én sósan is ettem már, olyasmi volt, mint a kacsamáj. :) Sok ásványi anyag és vitamin van benne. A mangót egyszer kóstoltam (vagy 20 éve), nem ízlett.
2013. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az avokádónak a zsírtartalma a magas :) Bár az ára még inkább. Lehet nem nyersen enni? Én eddig csak nyers receptekkel találkoztam, sóssal is, édessel is. Íze szerintem nincs.

Az érett mangó remek gyümölcs, nyilván édes gyümölcshöz illő cukortartalommal, én szeretem, bár ritkán eszem, vannak poénosabb (gránátalma :D) és/vagy olcsóbb gyümölcsök.

2013. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon finom a mangó *-* vmikor akciós volt a tesco-ban és vettem kettőt. Édes, kicsit fenyőillatú és sárga ízű gyümölcs:D
2013. jún. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A feketére érett avokádó a jó, lepürésíted, belepasszírozol egy fokhagyma gerezdet, borssal, sóval, kevés citromlével ízesíted.
2013. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és pirítósra kened. :)
2013. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!