Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az update 1-es buci hány...

Az update 1-es buci hány kcal-t tartalmaz? Ma kaptam,2éve nem eszem semmilyen kenyeret, de most nincs itthon más, azért is kaptam, nem akarom elcsezni vele az életmódváltásom, belefér vagy inkább hagyjam ki a reggelit?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak normális válaszkat, hiába keresem kcal tartalmát nem találom sehol. Azt se tudom hogy hány grammos, nincs ráírva semmi.

Köszönöm


2013. jún. 3. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

attól félsz,hogy véglegesen elcseszel valamit,ha megeszel egy bucit ?

-semmi tragédiát nem fog egy buci megevése okozni,

2013. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi kcal-t, ch-t tartalmaz, de reggelire belefér, nem lesz semmi visszaesés miatta :) Norbi is mindig azt hangoztatja, hogy ezeket a korai órákban érdemes enni. Mondjuk én nem támogatom az Update termékek fogyasztását sem, de nem lehet egy buciba belehalni vagy visszavonhatatlan egészségkárosodást szenvedni...

Egyébként én sem eszek péktermékeket 2-3éve, csak ha vendégségben adnak reggelire szendvicset. Nem lesz tőle semmi baj (hacsak nem vagy gluténérzékeny)

2013. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny vagy a gluténra vagy szójára, akkor fájni fog.

Egyébként alacsony ch tartalmú holmi, evégett ne aggódj.

2013. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Lehet, hogy kicsit tulzásba viszem, 30kg-ot fogytam 85kg voltam most 55kg a 168cm-hez. Nagyon sok erőt és akaratot igényelt, soha többé nem szeretnék olyan lenni, nagyon ügyelek rá, ezért is érdekelt volna, hiába keresem, nem találom sehol sem. Tojást, zöldségeket, vagy túrót szoktam enni zabkásával, de most nagyon kifogytam az ételekből, és ezt kaptam.

Köszönöm mégegyszer.

2013. jún. 3. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát fogyós kaja, azzal tényleg nincs baj.


A zabot és a túrót gondold át jól. Fölösleges keményítő / növekedést gyorsító hormonok a tejből.. Ne divattáplálkozást kövess. 1 alkalom nem számít de szerintem szerencsétlen ha valaki rááll a zab+túró vacsira/reggelire mert elhiszi hogy ezek jók. Mindkettő újszerű, mezőgazdaság által ránk erőltetett és rosszul emészthető élelmiszer (gabona és tej). Csak gondoltam megjegyzem, mert elvileg érdekelnie kell téged is.

2013. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nekem igazából a zabkása ízlik, és erőt ad, meg olcsó nagyon, 200ft és ebből az egész heti étel megvan.

Túrót azt itthon szoktam csinálni, mert szoktunk kapni tejet.

Húst szoktam enni, de őszintén megmondom, nem mindig kívánom, és akkor nem tudom megenni, mász meg tudok pl túrót. De azért köszönöm a segítséged, átgondolom.

2013. jún. 3. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy jónak látod :)

Tudom hogy finom a zab meg a túró (főleg a házi..)

2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!