Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem el fogyokurázni,...

Most kezdtem el fogyokurázni, most vagyok 71kg, és le akarok adni legaláb 10 kilott minél hamarabb, és nem tudom, ilyen kor mit lehet inni és mit nem? A colat végleg elhagytam, de a citromos ásvány vizet iszom napi,2L, nem tudom h lehet-e vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb a mentes víz min. 3 liter/nap. (A csapvíz is tökéletes, az országban a legtöbb helyen jó minőségű ivóvíz van.)
2013. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2013. jún. 4. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Vizet, a tea, gyógynövények jó ízesítők. A citrom is.

Ezeket vízként lehet kezelni (nem minden gyógynövényt!)


Aromák, cukor, mesterséges édesítők nem ajánlottak.

2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem :) akkor az citromos ásvány viz az nem jo, melete , iszom napi 3 pohár citromos vizet , anitt én csinálok, nem merek többet inni ne h ki készitse a gyomromat !
2013. jún. 4. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyomrodban pH = 1,5 körüli savas viszonyok uralkodnak.


Nem tudom érzékeny vagy-e a citromra, de általánosságban meglepődnék ha valaki nem bírja a citromot. Ott már szerintem valami gond lenne. De tégy belátásod szerint, ide vonatkozólag nem tudok semmi elrettentő egészségügyi példát, hogy a sok citromtól majd bármi gondod lesz.

2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem , nagyon szépen köszönöm a segitséget :)
2013. jún. 4. 19:26
 7/7 anonim válasza:
Cukor helyett édesítő és nyírfacukor. Nuku kenyér, péksüti. Szénsavmentes ásványvizet igyál és szénhidrát csökkentett lisztet használj. Krumpli mértékkel. Fogyassz barna rizst a sima helyett. Sok zöldség, gyümölcs. Nekem leginkább a pékáruk teljes megvonása segített. Az elején nagyon rossz volt. Kenyér helyett almát kezdtem enni. Aztán már nem is hiányzott a kenyérféle. Én 79-ről 64-re fogytam és tartom a súlyom. Amint eszek pékárut, rögtön megugrik a mérleg nyelve... Szerintem ebben van a titok nyitja. Ha eszek is, mindenképpen teljes kiőrlésűt vagy saját magam készített szénhidrát csökkentett lisztből.
2013. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!