Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HOgyan szabaduljak meg 10...

HOgyan szabaduljak meg 10 kilótól a nyáron? Nektek hogy sikerül, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Étrend+ sportot irjatok lécci!!! :-)

Milyen étrendem legyen?

Hetente mennyit sportoljak?

jelenleg: 165/64kg.


2013. jún. 4. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

étrend:

a lényeg, hogy egészségesen táplálkozz, tehát ne zsíroskenyeret egyél egyfolytában, hanem változatosan egyél, és sokszor keveset (5-6x kicsi adagokat), ez felfogja gyorsítani az anyagcserédet. a másik, hogy NE IGYÁL CUKROS ÜDÍTŐKET. ha valaha is megnézted egy kólának mondjuk a tápértéktáblázatát láthattad, hogy milyen sok kalória van benne. igyál vizet és sokat. tényleg sokat, tehát olyan 2-3 litert, nyáron lehet több is :)

példaétrend:

reggeli: egy bögre zab tejjel és gyümölcsökkel

tízórai: néhány gyümölcs

ebéd: valami főttétel, leves, főzelék

uzsonna: teljes kiörlésű kenyér, csirkemellsonkával, vmi olajos maggal

vacsora: egy rántotta

(nem vagyok dietetikus, bárki mást javasol írja le.)

sport:

mivel fogyni szeretnél elsősorban a kardió fontos. keress rá a neten arra hogy mi az intervall kardió és csináld azt, hatékonyabb mintha simán kardióznál.

tornázni pedig otthon is lehet dvdre vagy internetes videókra :) kb olyan heti 4-5 40-50 perc torna + olyan 30 perc kardió. lehet soknak hangzik, de fogyni szeretnél nem?:)

2013. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze:)

menni fog:)

köszike szépen aranyos vagy hogy irtál

2013. jún. 4. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt tartózkodással kezeljük, hogy tejes zab legyen a reggeli.

Se ló, se kisboci nem vagy. Ember vagy, zöldségeket és húst eszel. Tejtől és zabtól megbetegedhetsz, elhízhatsz.. ilyet eszik minden ember, nézd meg a hatását. Kövérek, egyébként nem látszik de gyulladásos állapotok uralkodnak a testükben. Szívnak.. Kis müzlike, joghurtka, kenyérke.. úgy is néznek ki.


A mozgás résszel egyetértek. Nekem van ajánlásom hogy a kardió az ne tinci-tánci zumba legyen, vannak valóban jó átmozgató, erősítő edzések, videók de valahol lényeg a mozgás.


Étkezésnél viszont nagyon érdemes a testünk igényeit figyelembe venni. Eszerint pedig nem zabot meg kenyeret, hanem zöldségeket, húst és zsírt kell ennünk. Gyümölcsöket, olajos magvakat, gombákat..


De a kenyér és a zab tápanyagtartalma keményítő, ami összetett CUKOR.

2013. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

kedves harmadik, köszönöm hogy kijavítottad amit rosszul írtam :)

2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyétek már túlzásba, bakker... én tavaly nyáron 6 hét alatt 12 kilót fogytam tinci-tánci aerobikkal és indiai tánccal, (hetente négyszer) ellipszistrénerrel (otthon, hetente 6X1 óra) reggelire friss gyümölcsöket turmixoltam össze tejjel és urambocsá' nemritkán még banánt is tettem bele, ebédre sali-csirke, vacsorára rendszerint tojás, és néha-néha még 1-1 Norbi update sütike is becsúszott, mégis csak úgy peregtek le rólam a kilók és azóta is tartom az új súlyomat /régen 173/82, jelenleg 173/70/ így érzem jól magam a bőrömben és ehhez sem ízetlen vackokat nem kellett kedvetlenül elnyámnyognom, sem számomra unalmas edzéseket nem kínlódtam végig, elvezettel ettem és mozogtam. Nem akar mindenki tökélets testet, valaki "csak" le akar adni egypár kilót..
2013. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. válaszoló, szívesen. Köszi hogy nem vetted rossz néven!


5. válaszoló, szerintem te igen sokat edzettél és elég rendesen odafigyelsz az étkezésedre. Ha valaki, akkor te nem eszel akármit, hiába durvultál a banánnal és a norbis sütikkel, ha valaki úgy eszik és annyit edz mint te, azért én nem lepődnék meg ha lefogy, jó alakja lesz.

2013. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!