Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Moziba megyek holnap de nem...

Moziba megyek holnap de nem tudom hogy mit egyek közbe mert kukoricát nem akarok de gondolom mégis csak megkívánnám ha a közelembe mindenki azt enné. Szerintetek mit egyek?

Figyelt kérdés

ja és persze majd vizet iszok

L/18



2013. jún. 5. 13:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Jézus, elmész egyszer moziba, igazán nem kell problémát csinálni, ha megeszel egy adag pattogatott kukoricát.

vagy bird ki azt a két órát, vagy ha tudod, hogy nem fog menni, akkor meg egyed meg, és csókolom.

szerintem nem kéne ebből ekkora problémát csinálni.

az meg már elég durva, hogy elmberek elmennek moziba, és viszik magukkal a rizses húsit, vagy mit.

jó, hogy nem visztek már komplett ebédet, előétellel, meg desszerttel.

másrészt diéta alatt sem lehet az ember annyira szigorú magával szemben, hogy nem engedhet meg magának egy kis rágcsálni valót.

ez már a ló túlsó oldala, véleményem szerint, ami hosszú távon nem fog jó eredményhez vezetni, mert a sorozatos tiltások alatt egyszer majd csak jön a feladás és az zabálás folytatása.

2013. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
A hús rizzsel vagy zöldséggel komplett étkezés, nem köll desszert.
2013. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én általában viszek egy 0,5literes ásványvizet és 1 v. 2 db almát felszeletelve egy dobozkában. :)
2013. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vagy vigyél kölesgolyót, szűztea kekszet stb.

Egyébként meg tényleg nem dől össze a világ egy kis popcorntól.

Én 2,5 éve váltottam életmódot, és, bár nem eszem ilyesmit, néha belefér, tudom magamról, hogy ettől még nem kezdek el zabálni és nem változik semmi.

2013. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

jó de a kérdező valószínűleg fogyni akar, nem tartani, és, ha az elején van a fogyóban, akkor igenis nagy dolog popcort enni, ennek pszichés és fizikai oka is van.

almát javasolnék fogyasztásra

2013. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nagy ritkán az elején is ettem ilyesmit, mégis lefogytam 25 kg-t. De nyilván mindenki más, én utána simán visszarázódtam a diétás kajálásba, van, aki nem tud.
2013. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nem véletlen írtam én se az elején, h minek ebből ekkora ügyet csinálni, de mind1.

Egy csomag popcorn kb. 500-550 kalóriát tartalmazz, ha egy csomaggal eszik meg belőle az ember az még nem hizlal. Mellesleg nem éppen a legjobb, és legegészségesebb fogyási szokás állandóan a kalóriákat, és tiltásokat figyelni.

Első sorban sokat kell mozogni, és egészségesen kell élni, és akkor lehet akár mindent enni is.

2013. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sosem lehet mindent enni, mert egyszer csak infarktussal a földön fetrengve találjuk magunkat. Utolsó percek az életben óriási kínnal is járhatnak.


Ha ilyen könnyű lenne, bármit lehetne enni a fogyás ilyen laza lenne, akkor sok nő nem szenvedne vele évtizedeken át, kudarcból kudarcba futva. Sőt, férfiak sem.

2013. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!