Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel/délelőtt alig van...

Reggel/délelőtt alig van étvágyam de késő estére pedig nagyon megjön! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy ősi megoldás van, szerintem neked is működni fog:

Egyél, az segít az éhségen.

2013. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önuralom, nem eszel akkor se, ha éhes vagy. Néhány nap után átáll a szervezeted arra, hogy reggel legyen éhes.
2013. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: oké, de nem hiszem, hogy este kéne megenni a napi kalóriabevitelem felét..
2013. jún. 6. 11:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi második, remélem át fog állni!
2013. jún. 6. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Én meg nem hiszem, hogy Jézusnak olyan high-tech mamusza volt, hogy vízen sétált volna. Mások pedig hiszik.


Rengeteg ember él különböző okok miatt a WD elvei szerint, ők este esznek/tudnak enni.


Ha igazi ételt eszel és nem cukros-joghurtos gabonát, akkor a 'mikor' eszel című kérdés sokadlagos, az életmódodhoz és a lehetőségeidhez igazodik.

2013. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi, én általában mindig este eszem, reggel tök keveset, van h semmit. mindig lefekvés előtt bezabálok húst és zsírt :)) és 7% a testzsírom (fiú vagyok). Egyél este :D
2013. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem lehet mindenki olyan szerencsés alkat mint te :) Ráadásul én lány vagyok, tehát alapból magasabb a testzsírszázalékom, plusz fogyni szeretnék. De azért köszi :D
2013. jún. 6. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért egyél húst és zsírt este, hogy fogyj.

Nem szerencséje van a válaszolónak, hanem vegyük észre mit írt (mit nem írt) HÚST és ZSÍRT eszik.


NEM CUKROT! Nem emeli meg az inzulinszintjét a vacsorával (gyanítom a többi étkezésével se nagyon). Ergó korához, testalkatához szükséges egészséges testzsír szintet tarja. Ez egy nőnél ugyan így lenne.. pont ezért fogadd meg a tanácsát.

2013. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Este is lehet enni, éjszaka is emészt a szervezet.
2013. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!