Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a kecske is...

Mit tegyek, hogy a kecske is jóllakjon, de a káposzta is megmaradjon?

Figyelt kérdés

Egy idöben nagyon sokat vagdostam magam, napi szinten. Leszoktam róla, de felvettem egy új rossz szokást ezzel egyidöben: az evést. Amint abbahagytam a vagdosást, állandóan ettem, csak úgy felszaladt rám 9-10kg. Nagyon meghíztam. Voltam 49kg, most vagyok 58-59. Amikor elkeztem diétázni, lement rólam 4kg, de megint vagdostam magam. Abbahagytam a diétát, az is elmúlt szinte egyik napról a másikra. De rengeteget eszem, és diétázni akarok. De félek, hogy

megint el fogom kezdeni az önvagdosást. Hogy lehet, hogy le is fogyjak, de ne kezdjem el megint...?

18/l



2013. jún. 9. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sürgösen keress meg egy pszichológust, aki segit kikeveredni a kényszeres viselkedésböl, a problémáid gyökerét segit megkeresni és ezeket vagy lerendezni, vagy feldolgozni.

Egyedül nem fogsz rendbejönni, lehet, hogy a vagdosásrßol meg a zabálásról le tudsz szokni, de akkor jöhet az alkohol, kábítószer vagy valami más, amitöl tönkremégy.

2013. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Pszichológus.
2013. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De... az nélkül biztos nem lehet? Nincs más megoldás?
2013. jún. 12. 06:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát dehogy nincs..


Elkezdesz normálisan enni, elfelejted az önkínzási kényszeredet. Ilyen egyszerű, semmi más nem kell. Hogy mi a normális evés, azt le tudjuk írni neked.

Sok zöldség, húsevés, semmi nass kenyér vagy liszt, tészta-rizs-krumpli, cukros vagy tejes lónyál. Ennyire egyszerű, de a vagdosás kényszere nem múlik csak úgy el. Ezért ajánlották neked a szakértői segítséget. Mert ha ezt egyedül tudnád kezelni, akkor már megtetted volna. Na 18 éves nők pedig nem pont arról híresek, hogy felülkerekednek az érzelmeiken, problémáikon.

Pszichológus.

2013. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!