Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális 169 cm-hez 58 kg, ha...

Ideális 169 cm-hez 58 kg, ha 12 éves vagyok? :$

Figyelt kérdés
Én kicsit cikisnek tartom,és hurkás is vagyok. A fenekem,combom szép,de a hasam hurkás.:S :$
2009. okt. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Az bizony egy kicsit sok, a barátnőm 21 éves és 51 kg...
2009. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Kedves előző válaszoló! Mondd, normális vagy te? Ne hasonlíts már össze egy 12 éves lányt egy 21 éves nővel, légy szíves! Az ilyenek miatt, mint te lesznek lányok ezrei anorexiások! Használd már az agyad!


A kérdezőhöz: nem. Egyáltalán nem sok, inkább tökéletes. Sokan szeretnének olyanok lenni, mint Te! Ne fogyókúrázz, inkább élj egészségesen, sportolj, mozogj, egyél zöldséget, estébé. Sok szerencsét! :)

2009. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ennél ideálisabb nem is lehetne. És még csak 12 éves vagy! Ne érdekeljen, hogy "hurkás" a hasad. Még rengeteget fog változni a tested. Ne menj az idióta divat után. Hidd el, hogy pár hurka semmiben nem fog korlátozni az életed során. Nem azt mondom, hogy hízzál még 20 kg-t, éljél egészségesen, de nehogy nekiállj diétázni, vagy görcsölni ezen. Sportolj, figyelj a táplálkozásodra, és ennyi bőven elég.
2009. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ebbe mi a tökéletes meg ideális? A hurkás has? Ti normálisak vagytok?
2009. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó szerencsétlennek:

Egy 12 éves lánynak még fejlődőben van a szervezete, és a "hurka", ahogy te állítod, bizony még szükséges része is lehet a fejlődésnek.. zsírtartalék, amely energiát szolgáltat a növekedéshez. Aki mindent elfogyaszt magáról(mint gondolom szegény "párod" is), annak növekedési gondjai lesznek, hiszen nincs meg hozzá az alapvető tápanyag. Kérdező, ne akarj fogyni, mert súlyos egészségügyi problémákat okozol csak magadnak.

Az olyanokra ne hallgass, mint az első, mert ezek csak saját magukkal törődnek, önzők, nem érdekli őket, hogy a párjuk károsítja a saját testét csak azért, hogy kicsit vékonyabb legyen. Ez nem szerelem, csakis önzés. Legyél 12 évesen okosabb, mint egy 21 éves lány.

2009. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen ideális, mivel valószínű nemsokára hirtelen megnősz, és akkor majd ez a súly szépen eloszlik rajtad :)
2009. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2009. okt. 11. 09:33
 8/8 anonim ***** válasza:
én 63 kilo vagyok ugyanehhez a magassághoz,és szerintem jó alakom van,nem vagyok deszka,de dagadt se. Szerintem ideális a súlyod.
2009. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!