Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hét alatt 6 kiló koplalással...

6 hét alatt 6 kiló koplalással az sok?

Figyelt kérdés
2 éve nyáron ment le. Nagyon kétségbe voltam esve a kinézetem miatt (170 centihez 67 voltam, és minden combra meg karra ment), de nem szeretek sportolni, ezért koplalással fogytam le, illetve hetente kétszer háromszor táncoltam 45 percet de azok nem voltak túl megerőltető mozgások, így mentem le 60 kilóra, most 58 vagyok. Nagyon megbántam, mert ugyan ruhában nagyon csinos vagyok, de meztelenül látszik, hogy szottyadt, narancsbőrös fenekem van, és semmi izom, lágyak a kezeim, a vádlim... Úgy döntöttem, hogy most a nyáron megpróbálok formásodni, első sorban a fenekemre és a combomra, de hogy csináljam, hogy ne fogyjak mellette?

2013. jún. 15. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj, tornázz, mozogj. És étkezz egészségesen, de ne koplalj.
2013. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A koplalás nem vezet fogyáshoz. A szervezeted érzékeli a kalóriamennyiség csökkenését, ezért tartalékol. Ilyenkor az izmokat használja fel energiaforrásként. Ha formásodni szeretnél, akkor a legbiztosabb megoldás a torna. Esetleg a zumba. :)

Egy ismerősöm zumbázik és nála szépen mentek le a kilók.

2013. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészséges táplálkozás és racionális edzés.


Ezen nincs mit tárgyalni. Mindenki tudja hogy vannak nagyon rossz hatású élelmiszerek, csak azzal hitegetjük magunkat hogy nem annyira rosszak. Mindenki tudja hogy edzeni kell, hogy igazi edzést kellene végezni nem akármilyen divatos/könnyített időpocsékolást..


Innentől már mindenkinek csak magán kell erőt vennie.


A válasz a végső kérdésedre: igazi edzés és igazi ételek fogyasztása. Ennyi.

A lábak erősítésére, a combok, fenék formálására (ez is csak erősítés..) ősidők óta ugyan azok az edzések vannak. Guggolás, kitörés, sprint, lábemelések..

2013. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!