Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód változás?

Életmód változás?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,165 cm és 70 kg,a hasamon és a combomon van felesleg.Hogyan váltsak életmódot,hogy formás legyek és egészséges?Tudnátok oldalakat,étrednet ajánlani?

2013. jún. 18. 11:24
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
Étrend: Le kell szokni a cukros, finomlisztes kajákról, péksüteményekről, és helyettük minél több zöldséget, gyümölcsöt enni. És emellett persze sokat mozogni, legalább fél órát naponta intenzíven, lehetőleg a friss levegőn.
2013. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet oldalakat ajánlani, mert az hirdetésnek számít. Mindenesetre én nem akarok több rossz pontot kapni oldalak ajánlgatásáért. De nincs is rá szükség.


Az egészséghez elég ha adalékmentes, lehetőleg természetes táplálékán nevelt állatokat eszel és minél természetesebben növesztett zöldségeket. Némi gyümölcsöt, gombát, olajos magvakat..


És minimalizálod az élelmiszeripari hulladékok fogyasztását. Olcsó gabona termékeket, cukrokat, olcsó tejtermékeket. Ez tökéletes.

2013. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrét étrendet nem tudtok írni,mert nem tudom,mit egyek?
2013. jún. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!