Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ér valamit a...

Szerintetek ér valamit a wellness tea?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy önmagában nem fogyaszt. Egészségesen étkezem és sportolok is mellette, kerékpárral járok mindenhova tehát semmi busz, autó. Az lenne a kérdésem ha sport előtt megiszok egy csésze wellness L-karnitinos teát segít valamiben? Tapasztalatok? Előre is köszönöm.
2013. jún. 18. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy nem.

De azt az egészséges étkezést át kell gondolni, mert MA az a helyzet, hogy a hízásra hajlamosító kajákat IS egészségesnek tartják. Úgyhogy 'én egészségesen eszem' mégis simán lehetek zsíros (bőr alatt vagy zsigerek között) lehet keringési betegségem, gyulladásos betegségem.. Az 'egészséges' étkezés nem annyira egyértelmű, több dolgot is takar. Nem biztos hogy mind jó.

2013. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 schocko ***** válasza:
Nem leszel szomjas.
2013. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egészséges alatt azt értem, hogy: zöldséget, gyümölcsöt, húsokat, halat, csirkemellet, salátát, tojás, sovány túrót, joghurtot eszem. Napi 5x étkezem, sok vizet iszok. Mellesleg pont TE is ezt írtad nekem egyszer.

Utolsó köszi :D

2013. jún. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!