Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így fogyhatok?

Szerintetek így fogyhatok?

Figyelt kérdés
23-as testtömegindexem van, most kezdtem el mozogni, de úgy alapból nagyon lusta vagyok szóval ez is nagyon nehezen megy. Szóval napi 40 perc mozgás 2 részletben, és minden nap valami gyümi, zöldség, meg nem eszek zsíros kaját, ezzel fogyhatok?

2013. jún. 18. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

vagyis egyszerre csak 20 percet mozogsz?

a testednek fél óra után tűnik fel h mozogsz, azután van csak értelme igazán edzeni.


egyél nagyon sok fehérjét, gyümölcsöt csak délelőtt(de akkor se banánt, meg szőlőt), zöldségek(kivéve a borsó, kukorica, sárgarépa) mehetnek bőven!

2013. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, Ti hogy bírjátok, de én egy aktív 20 perc után használhatatlan vagyok:( Aztán mindig ráveszem magam, hogy "na még egy kicsit", és akkor csinálok még 20 percet, aztán volt hogy egy 3. kört is csináltam. De az a lényeg hogy kéne bírnom ezt egyhuzamban??

Amúgy kukoricát miért nem lehet enni?

2013. jún. 18. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Cáfolnám az első kommentelőt. Januárban kezdtem a fogyókúrát és akkor én is 20 perccel kezdtem. Fokozatosan emeltem az időtartamot, miután hozzászoktam. Először nem is bírtam volna többet(abszolút nem mozogtam, csak suliba menés onnan haza ilyenek+ tesióra...). Volt eredménye, de egy idő után ha hozzászoksz növeld az időt.

Illetve: gyümölcsöt mindig délután eszem semmi bajom nincs tőle... 10kg-ot fogytam eddig, de hát kinek mi...

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj azzal, ha elsőre csak 20 perc megy. AZ a lényeg, hogy rendszeresen, becsületesen csináld, idővel majd fogod tudni emelni! Ami az étkezést illeti, csak vizet igyál, minimum 2 litert, és kerüld a magas szénhidrát tartalmú ételeket is (gondolok itt a csokira, sütikre és társaikra.) Sokan nem fognak velem egyetérteni, de nem kell feltétlen száműznöd mindent, mert egy idő után rád fog jönni a "falhatnék", ami romba dönthet mindent. Érdemes minden nap kalóriát számolnod! A napi szükséglet 2000 kcal körül van, nem tudom, mennyit eszel most, de valahogy le kéne csökkenteni 1500 kcalra. Emellett célszerű betartani az olyan alapszabályokat, mint napi 5-szöri étkezés, nem eszel 2 órával lefekvés előtt stb.
2013. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inni majdnem csak vizet iszok már (bubis ásványvíz), és 2 liternél még többet is! Édességet se eszek, de a sós ropi az tilos?

Amúgy köszi mindenki!!:)

2013. jún. 18. 22:30
 6/6 anonim válasza:
Jegyezd meg, hogy minden mozgás számít! Az is számít, ha mindennap megcsinálsz 30 lábemelést. Mert mindennap megcsinálod! Mindegy hány percet mozogsz csak magasabb legyen a pulzusszámod mint alapjáraton, és rendszeres legyen. Gyümölcsben sok a cukor, de jó az is nyugi, nem testépítő vagy. Zöldséget meg bármikor, szinte bármennyit. És hús,hús,hús. A lényeg, hogy kevesebb szénhidrát, több fehérje. Sok sikert :)
2013. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!