Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyasztószert szedhetn...

Milyen fogyasztószert szedhetnék fogamzásgátló és magas vérnyomás mellett? Kérlek csak olyan szereket írjatok, aminek pozitív hatása volt és megérte az árát!

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Futás, fele kaja.


Figyelj, magas vérnyomással ne szedj semmit. Minden szer ami az anyagcserét gyorsítja felnyomja a vérnyomást.


Mozogj, egyél kevesebbet. Olcsóbb is egészségesebb is.

2009. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szedj mégegy gyógyszert a másik kettő mellé. Inkább egyél sokkal kevesebbet mint eddig,és meglátod még a vérnyomásod is lejjebb megy a kilókkal együtt.
2009. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

túlsúlyos vagy, plusz fog gátlót szedsz és a túlsúly miatt magasabb a vérnyomásod. Kész érgyilkosság, plusz erős trombózis veszély, és agyvérzés veszély még ha fiatal is vagy.

Egyél kevesebbet és sokkal de sokkal többet mozogjál. Persze a legkényelmesebb bevenni egy gyógyszert és várni a csodát.

eü-s

2009. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat mozgok, és nem eszem sokat, a baj inkább ott van, hogy általában este leszek nagyon éhes, valahogy ezt kéne elkerülnöm és a dohányzásról leszoknom, ami hálisten egyre sikeresebb. Lehet, hogy étvágycsökkentőt kéne csak szednem, a reductil és hozzá hasonló "keményebb" gyógyszereket nem is merném szedni.
2009. okt. 12. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Homeopátiás étvágycsökkenőt próbáld meg nyugodtan,valamint halolaj kapszula 3x2,vagy ananász -articsóka kapszula(mülleres)ezek a zsirontásában segitenek,nem fogsz heti 5 kg-ot fogyni,de én havi 2 -vel vagyok könnyebb mozgás ,különösebb diéta nélkül.Az étkezésre figyelek,hogy lefekvés előtt 3-4 órával ne egyek.Sok sikert!
2009. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs,előző vagyok.zsirbontás.
2009. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindez megoldódna ha csak a fogamzásgátlót abbahagynád.
2009. okt. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlótól nem hízok, direkt olyat írt fel az orvos, amelyiknek ne legyen túl nagy hormontartalma. Viszont inkább elmegyek akkor futni -10fokba, hogy segítsek magamon, minthogy terhes legyek 19 évesen.


Köszönöm a tanácsokat, utánanézek a kapszuláknak!

2009. okt. 13. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!