Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy egyesek...

Miert van az, hogy egyesek evek ota nem fettek fel fürdöruhat, mert szegyellik az alakjukat, masok meg a legdurvabb bikiniket is felmerik venni a strandra? Mitöl függ, hogy ki melyik csoportba tartozik?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan nehany fürdöruha felprobalasa utan ugy döntöttem, hogy ezen a nyaron se fogok fürdöruhat felvenni. Aztan ma a strandon (rövidnadrag-topban) egy csomo olyan nöt lattam (oke, nagy reszük mar anyuka volt, de masok is), akik eleg meresz bikinikben mutogattak magukat.

Öket ez nem zavarja, hogy ugy neznek ki, ahogy? Akkor engem miert igen? Miert nem tudok tenni ra, hogy mit gondolnak masok rolam es csak elvezni a vizet meg meleget?

Önbizalom kerdese az egesz?

(22L, 165 cm/68 kg)


2013. jún. 19. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők vettek be Leszarom tablettát.
2013. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Strandon annyira lesz@rom, hogy milyen a bikinim. A vízben senki se látja, ha meg kimegyek, akkor tekerek egy törcsit alulra, mint egy szoknyát, és ennyi.
2013. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most gondold el, a fürdőruha, ha még egyberészes is, mit takar? A domborulat így is úgy is látszik. Akkor meg? Miért ne bikini, mert nincs tökéletes alakom? A legnagyobb hülyeségnek tartom azért nem venni fel fürdőruhát...
2013. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem voltam már évek óta strandon, aztán elkezdtem sportolni, fogytam, még mindig kéne pár kilót, de tudod mit? Leszarom. :) Most már nem érdekel, hogy pár centivel szélesebb vagyok másnál, kicsit vastagabb a lábam, én is fogom élvezni a nyarat! :)

A vízben senki sem látja, hogy nézel ki, ha meg kint vagy, körbetekered magadon a törölközőt. És kész.

2013. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már felmerült bennem, hogy beírok egy kérdést, hogy mi ez a furaság, amit itt olvasok, hogy van rajta pár kiló felesleg és nem is jár strandra?! Wtf? Nekem eszembe se jutott, hogy ne menjek, ha kedvem tartja, 25 kiló plusszal se :)

Nem önbizalom kérdése, tudom, hogy nem nézek ki jól és ha lefogyok, se leszek szép (viszont családi vonásként rém lassan öregszem és akkor se vesztek sokat, sőt, karakteresebb lesz az arcom :D), viszont a strandra azért megyek, hogy ÉN jól érezzem magam, nem azért, hogy másokat gyönyörködtessek :) Egészségesen egoista vagyok :) Bikinit ugyan nem hordok, ahhoz azért tényleg csinosabbnak kéne lennem, s én is szeretek törölközőt csavarni magam köré (mert szokatlan is nekem fürdőruhában, ritkán megyek strandra), de ha nem, hát nem. Magyarországon vagyunk, bőven vannak nálam kövérebbek, csúnyábbak, öregebbek s azoknak is joguk van akár bikiniben parádézni, a nudista strandokon pedig semmiben :) Aki (akár magában) megszól, hogy hogyan nézek ki, az annyira nem érdekel... :) Van, akinek a szeme se áll jól, mégis állandóan "hordja", sőt, néz vele :D


Merész bikinit nem hordanék, de aki igen... Nos, az ilyesminek több oka lehet. Lehet, hogy azt hiszi, hogy ő annyira jó nő... Vagy tetszik neki a bikini, hódítani akar, jól és többnek érzi magát benne... Cukkolni akarja a barátnőjét, tetszeni a párjának, féltékennyé akarja tenni a párját... Nem értek én a bonyolult női lélekhez, én ilyesmiben egyszerű vagyok, mint a faék, fürödni megyek a strandra, nem reprezentálni.

2013. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat, föleg az utolsot, kicsit jobb kedvem lett. :)

Ebbe mondjuk bele se gondoltam, hogy a vizben tenyleg nem lat senki, a szarazon meg törülközö... Akkor lehet, hogy megis veszek valami fürdöalkalmatossagot. :)

2013. jún. 19. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Két csoport létezik:


-az egyik azért megy a strandra, hogy másoknak tetsszen. Csajozzon, pasizzon.

Ha saját magának se tetszik, nem is mer kimenni.

Ide tartoznak az önbizalomhiánnyal küszködő (általában fiatal) emberek is, akik azt hiszik, hogy a strandon mindenki őket fogja nézni...


-a másik egyszerűen azért, hogy hűsöljön a vízben, egyen egy jó lángost vagy csak feküdjön a napon... úgy általában jól érezze magát.

Általában ők párral érkeznek (vagy van párjuk otthon), aki úgyis ismeri a testüket, másnak meg minek illegetnék magukat, ezért szégyenérzet nélkül élvezik a vizet.

2013. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én fiú vagyok tehát nem tudom mennyire hiteles a válaszom. Azért megyek strandolni, hogy a haverokkal legyek, és jól érezzem magam. Van feleslegem, de edzek, már egy tízestől megszabadultam, most már csak izmosodnom kéne (dolgozok rajta :D). De mit érdekel engem, hogy mások mit gondolnak? Én megteszek mindent azért, hogy jobban nézzek ki, nekem ez elég. Régen engem is zavart, de az osztállyal elmentünk strandolni és akkor rájöttem, hogy senkit se érdekel, hogy hogy nézek ki. Ha jól akarsz szórakozni szerezz pár barátot és menjetek strandolni!
2013. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Az önkritikától van akinek van de túlzásba esik és jó alakkal ki megy a strandra de takargatja magát. De van akinek nincs és a legtrendibb cuccokat aggatja magára de nem veszi észre hogy visszataszítóan néz ki.
2013. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!