Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdem diétázni és...

Ha elkezdem diétázni és sportolni mellette akkor a combom és a csípőről eltűnik a háj, felesleg és kisebb lesz majd?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 23:21
 1/5 anonim válasza:
100%
Nagy valószínűséggel igen, persze attól is függ, hogy mennyire veszed komolyan és hogy mit értesz diéta és sport alatt pl.: a futás nagyon jó zsírégető, sőt szerintem a legjobb, nekem legalábbis azzal sikerült leadnom azt a pár kiló felesleget, ami volt, + délután kenyér helyett puffszatott rizst vagy exudált kenyeret ettem. Mindenesetre sok szerencsét és kitartást! :)
2013. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez genetikan mulik mindenki mas teruletrol veszit zsirt elobb. Egyszer biztos eltunik. Dietazni kell kemenyen, kardiozni stb.. Nincs helyi zsiregetes ha fogysz mindenhonnan fogysz de ezt gondolom teis tudod.
2013. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Használd az xbodyt
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen:)

köszönöm!!:)

2013. jún. 21. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos Kérdező, erről szólna a fogyás.
2013. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!