Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek valami véleménye a...

Valakinek valami véleménye a FLABELOS ALAKFORMÁLÓ gépről? Használta már valaki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Persze. Évtizedek óta az egyik legjobb átverés. Nagyon jó marketing van mögötte, és nagyon jól felméri az emberek hiszékenységét / biológiai ismereteik hiányát.


Tökéletesen eltalálták a terméket, kielégítik az emberek azon igényét, hogy fáradság nélkül akarják úgy érezni mintha edzettek volna, így a lelkiismeretüket megnyugtatják.


Kár hogy ennyi erővel már edzeni is lehetne, akár ingyen.

2013. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az első kommentelő mindent összefoglalt.
2013. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tehát akkor ti már próbáltátok ? és úgy 16 alkalmat végig ,,tornáztatok,, rajta? és nem érdemes akkor ? mert nekem nem kerül pénzbe mivel,nyertem egy utalványt...
2013. jún. 21. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Időpocsékolás, mellette eddz is. Fegyencedzés, crossfit, jóga, taichi, fitness.. szóval: edzés.


Sokakat ismertünk. Senkinek sem volt még különösebben jó a rázás. Masszázs értéke van, edzés UTÁN lazításnak jó.

2013. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ingyen van, semmit nem veszitesz vele, gondolo, nem acsorogn fogsz, hanem mozogsz mjd rajta
2013. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ingyen úgymond mert nyertem rá az utalványt :) csak érdeklődtem,hogy kinek mi a véleménye és tapasztalata aki már használta...
2013. jún. 22. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindig van valami divat.. ki lehet próbálni, csak mellette végezni kell a jól bevált, igazi edzésünket is.


Ez olyan mint a 'fogyasztóporok'. Önmagukban ritkán károsak (ahogyan a flabélos sem az) kivéve ha a jó táplálkozás helyett rájuk alapoz valaki.


Nekem a hosszútávú tapasztalatom a flabélosról az, hogy sok ezer elhízott buszsofőr van. Hiába rezegnek egész nap, ettől sem egészségesek sem vékonyak nem lesznek. Persze ~1 éve amikor ez a flabélosz terjedni kezdett magam is utánanéztem, engem is érdekel minden hülyeség :)


És tádámm, még mindig nem találtak fel jobb dolgot sem a Taichinál, sem a jó öreg súlyzós vagy saját testsúllyal végzett erősítésnél.. milyen meglepő, soha nem is fognak.

2013. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a tapasztalat?
2013. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakik flabelos mellett híztak. De ez nyilván nem a rezgőgép hibája volt, hanem azé hogy ugyan úgy hulladék kaját ettek mint előtte.
2013. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs a kérdező véleménye érdekelne mert hogy nyert utalványt kiváncsi vagyok mit tapasztalt.
2013. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!