Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sokat alszok az tényleg...

Ha sokat alszok az tényleg segít a fogyásban? Neten láttam illetve hallottam is. Pl: este le fekszek korán és napközben is alszok.! Jah és melette fogyózok. Nem eszek csokit nem iszok kólát. Stb.

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Az a fogyózás, hogy nem iszol kólát? Nagyon komolyan nekiestél ennek a témának látom! :D


Az alváshiány kóros állapotot eredményez, fokozza az inzulinrezisztenciát.. és még ki tudja milyen folyamatokon keresztül hat károsan. Így persze hogy egészségesebb az ember megfelelő alvásmennyiséggel, és optimálisabban működik a szervezetünk azaz: tudunk fogyni is.

2013. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem iszok semmilyen cukros üditõt..

csak vizet.!! így értettem.!!!!

2013. jún. 23. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, de mellette ugyan úgy cukorral terhelheted a tested mondjuk keményítőforrásokkal.


A kóla /cukros löttyök/ szerepe óriási. Hihetetlenül hatékonyan lehet velük egy csomó cukrot, nagy mennyiségű fruktózt elfogyasztani. Katasztrófa. De az alapélelmiszereink (liszt, krumpli, kukorica, rizs) sem szégyenkezhetnek gyorsan felszívódó szénhidrát (keményítő) tartalom tekintetében.

2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válasz miért lett lepontozva..?


Egyébként a 6-8 óra alvás az ideális, a 10+ óra már nem egészséges.

2013. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le.! okés.
2013. jún. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!