Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napont aegy orat futok,1ora...

Ha napont aegy orat futok,1orat gorkorkocsalyzom fel orat ugrokotelezem es melle meg felet zumbazom mennyi ido alatt szabadulok meg a feleslegtol?

Figyelt kérdés
16eves vagyok 152cm es 56kg. Most, hogy mar nincs suli igy itthon vagyok es van idom tornazni is. A fent leirtakat nem egymas utan csinalnam, hanem 3szor egy orara felosztom es melle megeszek egy kg zoldseget vagy 2tojast es egy kis fott csirkehust. 48kg szeretnek lenni. Ez mennyi idobe telne?

2013. jún. 24. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

6-12 hét alatt lehet ennyit fogyni. Ami meglepő, hogy jól eszel, így sikerülni is fog.


A laza futás meg korizás helyett kemény edzést lehetne berakni, de a fél óra kötelezés helyett is. Zumbáról nem is beszélve, az edzésed már csapnivaló. Szerencse, hogy a lényeg az étkezés.


1 óra futás helyett sprintelj 10 percet és erősíts 50 percet. Korizás: 10-20 perc intenzív.

Kötél: 10 perc intenzív, utána erősítés!

Zumba: lazulni is kell. Ha ezt szereted, és mellette edzel akkor jó szórakozást hozzá!

2013. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

1. szerintem ő egy lány minek kondizna....

ezek jók amiket csinálsz! esetleg még naponta mellé néhány felülés és egészséges táplálkozás

2013. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerintem 56-kilóval nincs baj :D
2013. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szabad sprinteljek, mert nem birja a szivem... A dokim sem engedne, ugyhogy csak ezek maradtak es azert is probalnam igy hogy 3ora naponta.
2013. jún. 24. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki írta, hogy kondizzon? Csupán a primitív edzéseknek nem sok értelmük van, azokra egy hörcsög is képes. Az embernek van akár száznál is magasabb IQ-ja, tehát van esz hozzá hogy Taichizzon, Jógázzon, Callaneticsezzen. Ez komoly vízválasztó egyébként ember és ember között. Nem bőrszín a lényeg, hanem hogy valaki kocog VAGY taichizik/súlyzózik. Aki vegyíti a futást normális edzésekkel az azért nem elvetemült, úgy azért belefér. És nőknek is jót tesz ám a konditermi súlyzós edzés.
2013. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"1. szerintem ő egy lány minek kondizna.... " kondizzon nyugodtan, semmi baja nem lesz tőle...nem 10-20 kg-os súlyokat kell emelgetni és kész


"Ami meglepő, hogy jól eszel, így sikerülni is fog. " - koplalást nem nevezném jól evésnek

2013. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha a sprintelést nem bírja a szíved, akkor az ugrókötelezést és a zumbát sem fogja
2013. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves első válaszoló voltál már zumbán???Látom nagy ellensége vagy!! Tessék nyugodtan művelni kedves kérdező. Ugyanis az is mozgás ráadásul valóban szórakoztat is. Válassz enyhe megoldást!
2013. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, csak néztem mert van hogy jó nők riszálnak.


Vicces lennék én zumbán.. nagy irónia lenne. Én csak komoly 'csajos' edzéseket próbálok pl. Jóga, Callanetics. De ezek olyan 'csajos' edzések, amiken bármelyik férfit (tök mindegy, lehet különleges alakulatoknál szolgáló katona, nem számít) kikészíthetik. De amik tényleg csak csajos tornák, azoknak nincs igazi értelmük. Pont azért, mert csajosak. Ez sajnos a színvonalra utal. Egyszerűen van egy ilyen trend, csajoknak a fehérjeport rózsaszín dobozba töltik, de sajna rossz minőségű szójás cukros vacak és drága. Csajoknak edzést tartanak, rózsaszín és szupcsi, csak értelme nincsen.


Én minden értelmetlen mozgás ellensége vagyok, nem csak a zumbáé. Ugyanakkor korrektség van bennem: elvben a dohányzást és az alkoholizálást is ellenzem, illetve elfogadom hogy berúgni is jó móka, zumbázni is szórakoztató.

2013. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szívesen látnálak egy órámon;)
2013. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!