Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 1 órát mozgok,...

Ha minden nap 1 órát mozgok, futás, aerobik, biciklizés, erősítés akkor mikor fog meglátszani hogy fogytam és alakultam? Értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

Mellette diétát tartok mivel olvastam hogy a titok kulcsa a diéta:) Tehát sok zöldséget eszek párolva, nyersen megfőzve, gyümölcsből eszek almát,barackot,eper és persze főtt húst,párolt húsokat,illetve tojást, a lisztes,cukros, csokis dolgokat elhagyom és teljes kiörlésűt fogyasztok..

A mozgásról még annyit heti 4x végezem el:) Mennyi kilótól sikerül megszabadulnom ha ezt betartom? Szeptemberre jó lenne ha látszana rajtam a változás ,fogyás!!:)


2013. jún. 24. 17:04
 1/2 anonim válasza:

Ha ezt így betartod. Szemmel láthatóan változás lesz. Heti 4nél több nem is kell. Inkább próbálj minél nehezebb edzéseket csinálni. Minden edzésednél egy picivel többet csinálj. Pl a box zsák ütés,rúgás az egyik legjobb fogyasztó. Ha futsz is inkább kocogj. Jobban összetöröd a zsírpárnákat. Hamarabb érsz el fogyást.


Ez csak rajtad múlik, hogy mennyi idő. Meg a genetikádtól. Meg ha mondanál egy magasságot és súlyt akkor tudnék mondani konkrétabbat. Hogy mennyi kellene a változáshoz.

2013. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lipton. ***** válasza:

Gyümölcsöket hagyd el, heti 4 edzés elég lesz, aerob edzés pl: futás, bicaj 40-50 perces.

Azért kell ilyen edzés mert az egész tested megmozgatja.

De számolni is kéne a mennyiséget fehérjéből, szénhidrátból, és telítetlen zsírsavakból.


Edzések előtt mehetne 2 gramm karnitin is ;)

2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!