Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezeket ettem ma még ehetek?...

Ha ezeket ettem ma még ehetek? Fogyni szeretnék 54ről 50re!

Figyelt kérdés

Reggeli: barack-turmix

Ebéd: Lebbencs leves (benne: krumpli, tészta, szalonna stb..)

Uzsonna: két barack egy jégkrém

Most: petrezselymes krumpli rántott csirkével


És szeretnék betolni egy naaagy kakaós csigát. Szerintetek???

Nagyon vékony alkatom van, akármivel tömöm a fejem nem hízok. Ez már így is nagyon kevés az eddigi mennyiségekhez képest.


2013. jún. 24. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nem fogsz akkor lefogyni, azért vagy éhes, mert rossz ételeket ettél egész nap. A kakaós csiga helyett egyél két tojásból rántottát és mellé uborkát, ne kenyeret. Vagy egyél pár szelet párizsit, sonkát, de ne édes péksütit.
2013. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez egy nagyon hasznos oldal, a kaloria listája elég széles, ha regisztrálsz beállithatod a korod, nemed, sulyod, magasságod mivel foglalkozol és az alapján kiszámolja az oldal hogy mikore fogyhatsz le az adott sulyra és menniy kalóriát vihetsz be


de ha nagyon vékony alkatod van akkor minek akarsz fogyni?

2013. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöööm, a link is nagyon jó!!!

mert pont a vékony alkatom miatt mindent össze-vissza eszek az utóbbi időkben és úgy vettem észre hogy minden popsira- és combra jött fel... de köszi szépen :))

2013. jún. 24. 18:41
 4/5 anonim válasza:
Szia figyelj igaz de mond hány éves vagy hogy 54 ről akarsz lefogyni 50 re mert ahoz hogy fogy nem elég éheztetni magad ahoz kel egy jó étrend da ha mondjuk csinálsz valamit sportolsz vagy elég ha bekapcsolod a kedvenc számod és végig ugrálod és nem eszel anyit azzal is lehet fogyni :)
2013. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"úgy vettem észre hogy minden popsira- és combra jött fel."


Vízesedsz a cukros dolgok miatt. Aztán egyszer csak hízni kezdesz! Szóval valamilyen minőségibb étrendet próbálj összeállítani magadnak. Fiatalka lehetsz még, ezért a szervezeted még "pörög". Ez idővel belassul, pláne akkor , ha koplalással próbálsz fogyni. A hatás így pont az elllenkezője lesz, szóval hízni fogsz!

2013. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!