Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kavitációs zsírbontás segít...

Kavitációs zsírbontás segít ezen a borzadályon? Kép. Csatolva.

Figyelt kérdés

[url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2013. jún. 24. 23:22
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2013. jún. 24. 23:23
 2/24 A kérdező kommentje:
2013. jún. 24. 23:24
 3/24 A kérdező kommentje:

[link]


Na,csak sikerült feltennem őket :)

2013. jún. 24. 23:24
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem, de még én is megijedtem kicsit.


Szigorúan kenyér, tészta, rizs, krumpli és mindenféle keményítőben dús vagy cukrozott élelmiszertől MENTES, tej/tejtermék MENTES étkezés viszont nem rövid idő alatt segíteni fog. Sok-sok-sok zöldségre lesz szükséged a következő években, és zsírra, valamennyi húsra. Az inzulinszintedet tartsd olyan alacsonyan mint egy cukorbeteg akinek az élete múlik rajta.

2013. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mit ijedezel? Van ennél szörnyűbb is...

Két szülés után ilyen maradt.. És semmivel nem tűnik el.Hasazok már egy ideje,feleslegesen :(

Köszi a választ.

2013. jún. 24. 23:52
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

A hasazás nem megoldás a szükségesnél magasabb testzsír arányra, ami a sok szénhidrát/tejtermék fogyasztás miatt alakul ki, krónikus civilizációs betegség.


A striák halványulnak, mindig halványulnak azokkal nem lesz gond. Talán van rá kezelés is hogy gyorsabban halványodjanak, de egy szép formás női hason aligha zavarnak bárkit is a 'terhességi csíkok'.


De a szép, egészséges, szálkás alakért dolgozni kell, kevés a hasazás és baromira nem kedvez neki a magyaros állandó kenyér, tészta és krumplievés.

2013. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Krumplit nem eszek mert drága :P

kenyeret évek óta nem, csak zsemlét. Jó,valószínű ez sem jobb,de mégis ezt ajánlják a diatészeseknek is (én nem vagyok cukros-koppkopp).Igazságszerint fogalmam sincs mi lehet a baj,mivel édességet nem eszek, vacsora mindig fél6-kor van nálunk,utána nem eszik egyikünk sem.Biztos valami pajzsmirigy,vagy ilyesmi....

2013. jún. 25. 00:03
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Liszt liszt, nem tudom látsz-e bármi különbséget. Én nem látok a kenyér és a zsemle között, de bármilyen ötletet szívesen elolvasok. Hogy a diabéteszeseknek kik mit ajánlanak, arról velem nincs értelme beszélni, megvan a véleményem róla, de véleménye mindenkinek van..


A búzaliszt már csak olyan, hogy nem pusztán tömény cukor (merthogy keményítőből áll, a keményítő pedig cukorból áll) hanem még olyan fehérjék is vannak benne mint a glutén, amik hormonális betegségeket okoznak a szervezetünkben. Így hízást okoz mert tömény cukor. Hízást okoz mert tönkreteszi a pajzsmirigyet. DE cserébe olcsóbb még a krumplinál is.

2013. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem ezen egy jól belőtt diéta, meg mozgás segít.Ezek "bontják" a zsírt.
2013. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az előttem szólóknak igazuk van. Ezen egy jól beállított/betartott diéta és a sport segíthet, de a sport alatt nem a hasazást kell érteni, az önmagában nem sokat ér, nem lesz tőle lapos hasad. Nézz utána a helyes táplálkozásnak, a zsömle tuti nem fog szerepelni egyik leírásban sem. Nem tudom, milyen az étrended, de valami oka csak van annak, hogy... Hogy is mondjam, nem vagy éppen karcsú. Nem kell rögtön a pajzsmirigyre fogni, gondold át, mit és mennyit eszel, állíts össze egy diétát, tartsd be, mozogj heti 3 alkalommal, és ha akkor sem megy le egy kiló sem, akkor esetleg lehet a pajzsmirigyet okolni.
2013. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!