Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés olajban lesütött zöldség...

Kevés olajban lesütött zöldségek is hizlalnak?

Figyelt kérdés
Tegnap készítettem köretnek : padlizsán , hagyma, kápia paprika (grill fűszersóval) Isteni finom lett. De azért elég olajos volt.

2013. jún. 25. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg inkább párolni a zöldségeket! :) Persze egy kis olajat lehet használni. Mennyit tettél bele? 1 evőkanál? Az 12 g zsír, és kb 100 kalória.

Egyébként simán elmegy

2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hizlalnak!
2013. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sok zsírban sütve sem hizlalnak :D A zsírdús táplálkozás sokak számára igen alkalmas fogyásra. Logikus is. Laktat, nem kavarja meg az inzulint...

Kalóriát úgyis be kell vinned egy csomót, teljesen értelmes egy részét zsírból. Az alapvetően szükséges többi tápanyagot elég kevés kalória meg tudja adni, annak persze meg kell lennie.

2013. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, pedig le szoktam írni, hogy zsírra szüksége van a testnek. Nem jó, ha kihagyod az étkezésedből.
2013. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír, mert Isteni finom és biztos hogy most ezen fogok élni egy darabig. (amíg meg nem unom)köszönöm mindenkinek
2013. jún. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!