Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hatásos? (lent)

Ez hatásos? (lent)

Figyelt kérdés
14 vagyok és leszeretnék fogyni sulikezdésre (gimibe megyek) 175cm és 72.5 kiló. a suliban is azt mondták h a magasságomnak pont megfelel a súlyom, de én elég kövérnek látom magam . vagyis csak a csipőmön van egy kis úszógumi és a combomon. Tavaly már fogytam 5-6 kilót de akkor 75 voltam és 69.5 re lementem de azóta már annyi vagyok amit a legelején irtam. akkor ugy fogytam h csak hust és zöldséget ettem szval mindent csak szénhidrát és cukor nálkül, és ezt 1 hónap alatt. Most szeretnék 64-65 kilo lenni,és mát nagyon elegem van abból h csak hust eszem és elég lassan indul be a fogyás ráadásul visszahizom ha normálisan kezdek el enni. Ebből az egészből a kérdés h most arra gondoltam h semmiképp sem akarok koplalni, megvonni magamtól mindent és csak huson élni, ezért ugy diétáznék h napi háromszor eszek e mondás alapján: "Reggelizz ugy mint egy király,ebédelj ugy mint egy polgár, és vacsorázz ugy mint egy koldus" és emellé beiktatnék mindennapos kb fél órás intenziv futást( ennyi elég vagy többet kellene?)és heti egy béres alexandra erősitő dvd-t.Azért is gondoltam erre a módszerrel mert tényleg még csak 14 vagyok és a szüleimnek ,a szomszédomnak aki zumba oktató, és már nekem is az a véleményem h ilyen korban még nem kell diétázni mert növésben vagyok. Valaki hozzáértő tud tanácsot adni h ezzel a módszerrel tudok fogyni vagy nem? és és kb meglenne 2-3 hónap alatt? vagy ha ez nem jó ötlet akkor mit csináljak?

2013. jún. 27. 09:14
 1/6 gömbicica ***** válasza:

szia! ha jót akarsz magadnak akkor ne csinálj semmit. nem vagyok szakember, csak egy szülő, akinek a kollegája szenved a 16 éves lánya miatt.

ugyan igy kezdte, mint Te leirtad!!! Ott tart, hogy minden egyes kalóriáját számolnia kell az anyukájának, és a boha égnek nem tud visszahizni. Elmaradt a vérzése megborult az egész emésztőrendszere.

MIndez cirka fél év alatt. Több mint 200 órát hiányzott a suliból a hülyesége miatt. nagyon szarul van.

ugy néz ki, hogy komoyl kórház lesz belőle.

ahová megy, az teli van olyanokkal, mint pl. te is, akinek legnagyobb gondja hogy KÖVÉR és fogyni akar. Némelyikük már 30 éves, és még most sincs jól. Állandó orvosi kezelésre szorul. Tükrözésekre stb.jár.

Kell ez a fiataloknak vajon???

Az Isten áldjon meg!!!!!

Egy kialakulatlan hormonrendszerrel koplalással olyan bajt okozhatsz magadnak, hogy bele gebedsz.

És egyél cukrot is kenyeret is (csak ne puffasztott fehéret) ehetsz sütit is, ihatsz egy colát is, ha ugy tartja kedved.

csak mértékkel mindent!!! a sok hus megterhelő az emésztőrendszerednek.

Iskolába nem tudom miért nem tanitják a normális táplálkozást?????

fontosabb lenne, mint pl. gyököt vonni, meg kötelet mászni.

Ne haragudj, ha kissé kocka voltam :_( bocsi :-(

szeresd az életedet!!! élj kiegyensulyozottan, mozogj naponta ami nem megterhelő, légy pozitiv gondolkodásu, ne agyalj mindig valami szaron.

ha még mindig van szabadidőd, amit agyalással töltesz, vállalj valami karitativ munkát valahol. akár kutyatelepen kutyasétáltatást is. Kutyusok boldogok lennének!!! :_) és Te is mozoghatsz.

ÉS!!!!!

NE FOGYNI AKARJ, HA VAN KIS USZÓGUMID, HANEM FORMÁLD A TESTEDET!!!!! HA ÉPP A POCIVAL VAN BAJ AKKOR AZT. TALÁN TESTNEVELŐ TANÁR IS TUD TANÁCSOT ADNI. DE ITT AZ ITERNET ANNYI OLVASNIVALÓ VAN, HOGY PUP NŐ AZ EMBER FENEKÉRE AZ EGÉSZ NAPOT ITT PUNNYADÁSTÓL. EZÉRT VAN A SOK ELHIZOTT EMBER!!!! NEM A SZELET SÜTITŐL, 1-1 GOMBÓS FAGYITÓL!!!

EZT SENKI SEM MONDJA!!

KÖVÉRNEK LÁTOD MAGAD??? Ezt nevezik testkép zavarnak!!! Rohadtul vigyázz ezzel!!!!!mesterségesen beteget csináltok magatokból!!!


[link]


[link]


[link]



üdv. :_)

2013. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egész testre edz, nem heti 1 béres alexandra edzés hanem úgy 3-4.

Reggelizz úgy mint egy király. Helyes, és a többi étkezésed is olyan legyen, persze ha nem akarsz olyan beteg lenni mint egy koldus. A király húst eszik, és ha van esze akkor sok zöldséget, és nem pocsékolja az egészségét lisztes, cukros kolduskajára. Ez segít, valóban jó ötlet.

2013. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem diétázol semmit, csak kerülöd a cukros löttyöket és inkább vizet iszol + elkezdesz heti szinten 3-4 órát intenzíven mozogni, akkor le fogsz fogyni...



de amúgy TH-nak igaza van, tessék rendesen enni ;)

2013. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs testképzavarom csak nem szeretném ha amikor megyek gimibe ott mondják h dagadt vagyok meg ilyenek
2013. jún. 27. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és nem tudom ki mondta a suliban, de 14 éves vagy, vagyis nem lenne baj, ha 5-6 kg-mal tényleg kevesebb lennél + nem csak a tömeged számít, hanem a testzsír és izomtömeged mennyisége is, sőt ezek a fontosabbak
2013. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még nem mondták de biztos gondolják xD
2013. jún. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!