Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok nyár...

Így mennyit fogyhatok nyár végéig?

Figyelt kérdés

158cm vagyok 74kg.

Sose ettem sokat, van, hogy anyám szól rám délután, hogy egyek már valamit. Nem rajongok az édes dolgokért de régebben amikor kisebb voltam azért ettem.

Reggelire megeszek 1 zsemlét vajjal, csirkemellsonkával és paradicsommal, ebédre kisebb mennyiségű levest vagy főzeléket vagy ami van, általában csirkehúst eszünk mert azt szeretjük, vacsorára paradicsomot, epret vagy néha egy kisebb szelet kenyeret. Este futok kb 30 percet, a másik 20-30 perc séta. Eddig csak a mozgással volt gondom mert szinte semmit nem mozogtam csak sétáltam, de van valami baj a hormonjaimmal és lehet, hogy azért vagyok ilyen de mivel nem próbáltam még sportolni így nem tudom, hogy le tudok-e figyni. Kíváncsi lennék hogyha egész nyáron ezt csinálnám akkor kb mennyit fogyhatnék. Nem akarok annyira vékony lenni.

16/L



2013. jún. 28. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mellőzd a szénhidrátot, mert az hizlal leginkább. Inkább húst egyél.
2013. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom. De egyedül én fogyózok a családban, apám nem enne ilyen kajákat. Anyám meg tesóm is ugyanazokat, ugyanakkor eszik mint én és mégis véknyabbak. De anyám szokott salátákat is csinálni amikor apám nincs itthon.
2013. jún. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!