Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tunda nekem írni egy...

Valaki tunda nekem írni egy olyan étrendet ami zsír mentes?

Figyelt kérdés
és kb. úgy 1000-1300 kcal

2013. jún. 29. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

És helyetted talán ne csináljuk a diétát is?


Egyébként meg ZSÍRRA ugyanúgy szüksége van a szervezetednek, ahogy fehérjére és szénhidrátra is.

2013. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, kizárhatod a zsírt teljesen az étrendedből(ahogy annak idején azt én is tettem, a 0g-hoz volt a legközelebb a napi bevitelem zsírból), ez azonban nem jó, szükséged van omega3- és egy kis omega6-ra is, hogy működni tudjanak a hormonjaid és az agyad! Mert a hormonok lipidek. A lipidek pedig zsírszerű anyagok.
2013. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt megnézem hogy csinálsz olyan étrendet amiben 0 gramm zsír van. Ha csak banánt eszel egy nap abban van 11g zsír. Ha barna rizsen élnék akkor napi 25g zsír. Mit ettél, finomított cukrot?


Én több mint egy éve vagyok vegan étrenden minimális zsírbevitellel és egyre jobban érzem magam. Persze nem vonok meg kalóriát, napi 3000 a minimum. Ha kalóriát akarsz megvonni menj Mark Sisson bácsihoz a paleo táborba.


Dokik akiket ajánlok, van néhány nagyon jó könyvük a témáról: Dr.Neal Barnard, Dr.Caldwell Esselstyn, Dr.McDougall, Dr.Colin Campbell

2013. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A növények többsége zsírmentes/zsírszegény.


Egyébként ezt nagyon át kell gondolni, mert a zsírfogyasztás jó. Illetve zsírfogyasztás nélkül meg pang az epe, aztán majd sír az ember hogy bekövesedik..


Tehát át kell gondolni, hogy miért akarsz zsírszegényen enni. Általában nem jó ötlet, és sokkal okosabb megoldani a problémádat a zsírokkal (epegondot, vagy ami van) és ügyesen zsírt fogyasztani. De nem kötelező, elég jól élünk növényeken is, sovány húsokon. Csak kicsit nehezebb.

2013. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
napi 30-40 g zsírra szüksége van a szervezetnek,ennyire tudnám leredukálni a zsírfogyasztást az étrendben. Viszont előre megmondom,hogy a diétában nem a zsírok a hibás anyagok,hanem az egyszerű,gyorsan felszívódó szénhidrátok. Azoknak köszönhető az is,hogy a zsíroknak jobb felszívódást biztosítanak. Persze az más ha szervi betegség miatt kell zsírszegény diéta,de alapból a túlzott szénhidrátbevitel az oka minden elhízással kapcsolatos dolognak.:) 1000-1300 kalóriánál viszont meg lehetne oldani,hogy a súlyodnak megfelelő szénhidrátot visszük be,amennyi kellene a fogyáshoz,és csak a szükséges mennyiségű és minőségű zsiradékot. De biztos,hogy ennyi kalória kell neked fogyni?
2013. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
emberek! EN ANNYIRA LESZAROM, HOGY MIRE VAN SZUGSEGE A SZERVEZETEMNEK! NEM KERTEM SEMMI KIOKTATAST VAGY VALAMIT!! HA A KERDESRE NEM TUDSZ VALASZOLNI AKKOR NE IRJAL ENNYI...
2013. júl. 10. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Megérdemelnél egy zárt osztályt ahol hozzád hasonló, kedves és hálás emberek vannak. Vajon hány óráig bírnád..


Bocs, hogy segíteni akartunk.

2013. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!