Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, nő, 162 cm...

21 éves vagyok, nő, 162 cm magas vagyok és 67-70 kg közötti a súlyom. Normális a testsúlyom?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem, látszik, hogy nem olvadtak le rólam a kilók. Az baj, ha én így jól érzem magam? Vagy muszáj lenne fogyni, mert ez egészségtelen?
2008. jún. 23. 16:14
 1/4 anonim válasza:
100%
2008. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha így jól érzed magad. Mint dietetikus is ezt mondom. Ha majd fogyni szeretnél neki látsz. Kb 5-7 kg plusszod van. De ha majd jobban mocorogsz a gyerkőc után biztosan fogsz még fogyni.
2008. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, hogy jól érzed magad így :-) Úgyis lesz majd olyan időszak, amikor állandóan a gyerek után kell szaladni. Jó kis fogyókúra az is. Meg ha majd úgy érzed, hogy fogynod kellene, mert nem van elégedett magaddal, akkor fogyókúrázz.
2008. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyálatán nem vagy nagyon túlsúlyos! Főleg, ha így jól is érzed magad! Tovább ne hízz és akkor nincs gond! Ha 8 hós a babád és még szopizik akkor főleg ne fogyókúrázz! Itt a nyár, nem kíván annyi ételt a szervezet, többet mozogjsz, szerintem még fogsz is ebből leadni úgy, hogy nem akarod :)
2008. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!