Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap futok 1 órát és...

Ha mindennap futok 1 órát és odafigyelek arra mit eszek egy hét alatt már lesz látható eredmény, vagy ahhoz több idő kell?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 kg plusz van rajtam, és szeretnék kicsit csinosabb lenni most olyan plöttyedtnek érzem magam vagy hogy mondják..1 hét alatt lesz látható eredmény?

2013. jún. 30. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 hét alatt várható eredmény: izomláz, fáradtság. Más nem.
2013. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Egy hét alatt le lehet adni 2-3 kilót. Ez a te testeden mennyire lenne látható?
2013. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Mit írtam az előbb? ( '_' )

('_' )

( '_')


Nem, 1 hét alatt úgy fél kilót adhatsz le, és ez aligha fog látszódni.

2013. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából nem a fogyás a fő célom, hanem hogy izmosodjak picit vagy nem jut eszembe most hogy mondják. szóval a hasam is combom is meg mindenem olyan puha löttyedt, ezen szeretnék változtatni hogy feszesebb legyen..
2013. jún. 30. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

A test a laza kötőszövet (lényegében a zsír) miatt löttyedt.

Az izmok pedig a kemény edzéstől lesznek tónusosak. Ezt kicsit pontosítani kell..


Lehet, hogy egy órán át futsz és így nálam is keményebben edzel. Csak én amikor edzem, és mondjuk taichizom, mély állásban vagyok 20 percen keresztül, vagy guggolok, mondjuk egy lábon sokkal nagyobb izomFESZÜLÉST és TERHELÉST elérve ezekkel mint te a futással.


A futás is nagyon kemény hosszú időn át. Kemény, az ízületeknek, de nem az izmoknak. Alacsony vagy közepes izomfeszüléssel jár (inkább alacsonnyal) kivéve ha sprintelsz. Nyilván egy órán át nem sprintelsz.


Ha jó alakot akarsz akkor futás mellé vagy helyette erősítő edzéseket csinálj, minden izomcsoportodat megdolgoztatva. Taichi edzi a lábakat -> de mellé kell felsőtest: has, hát, kar edzés. Sőt még lábemeléseket is lehet csinálni mellette.


Futás mellé külön erősítő lábedzés ÉS felsőtestedzés is célszerű.

2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszt:) mindenkepp kiprobalom, igazabol hosszabb ideig terveztem az edzest csak kivancsi voltam egy het mulva latszik-e mar, az a baj olyan vagyok hogyha nem latszik konnyen feladom hogy ugyse sikerul..de akkor megfogadom amit mondtal ha ugy hatasosabb:)
2013. jún. 30. 23:10
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
azert marha kivancsi vagyok, mibol gondoljak egyesek, hogy a semmi edzes utan hirtelen tudnak egy orat futni majd...
2013. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy semmi edzes?
2013. júl. 1. 05:37
 9/11 anonim ***** válasza:
('_')
2013. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
?:D
2013. júl. 1. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!