Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire müzli szerintetek?

Reggelire müzli szerintetek?

Figyelt kérdés

Most így kiszámoltam kalóriabázisal 3dl tej, 50g müzlit írtam bár fogalmam sincs mennyi volt valójában (fél pohár müzlit tettem a fitt müzliből ami rostos) + mellé fél evőkanál zabkorpa ezt a kalóriabázis 444kcalnak írta.

Ha azt vesszük egy szendvics 300kcal kb, most akkor mégis melyik a jobb? a Müzli vagy a szendvics?


2013. júl. 1. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

hát nemsokára jönnek az olyan válaszok hogy a tej a kisbocinak való stb.. de ha úgy nézzük hogy fehér kenyér +vaj +sonka esetleg sajt vagy tej + müzli +zabkorpa.. akkor egyértelműen a müzli

úgyhogy szerintem(!) ez jó volt reggelinek én is eszek azt néha és így is fogytam 35kilót.. de gondolom amúgy sem ennél minden reggel müzlit :D

na szóval jó volt a reggelid nem a legjobb de jó volt

(néha egyél zöldséget is)

2013. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a zöldséget, gyümölcsöt ebédre és vacsorára tartogatnám inkább :D

de minden reggel müzlit akartam enni, most mi lesz velem. :D

Minden reggel müzlit fogok enni viszont akkor csökkentem az adagot pohárban fogom enni így tej max 2dl lesz és a fél pohár müzli lehyett negyed pohár lesz :) meg egy kis zabkorpa :)

2013. júl. 1. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:

ja értem :D az úgy jó lesz :)

még annyi hogy kókusztej az jobb mint a sima mert pl 1dlnek a kalóriatartalma annyi mint a sima (44kalóriásnak) tejnek 2 dl :) de annyira nem oszt nem szoroz 44 kalória :)

2013. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
áá nem jól írtam :( tehát :D 2 dl kókusztej annyi mint 1 dl sima tej :D
2013. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tejes müzli, még kell egy kis cukor és csokitorta (úgy 100-200 gramm) és tökéletes. A hízókúra, vigyázva hogy véletlen se kerüljön túl sok hasznos tápanyag a tápcsatornába.


Az a baj a müzlivel (gabona + tej) hogy felettébb kevés értelmes anyagot tartalmaz, de könnyen hízhatsz tőle. Tehát ilyen miatt egyszerűen nem éri meg felkelni és reggelizni, mert többet árt mint használ.

2013. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel fogom jelenteni az utolsó válaszolót. Veszélyezteti mások egészségét, szekta tag.
2013. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és szerinte a tökéletes reggeli 1 kg zsír lenne, mert az fontos és kell !
2013. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban veszélyes amit írtam, reggelire nem kell cukor és csokitorta. De ebben minden értelmes ember érezte az iróniát.


Viszont ami fontos, az az hogy értelmetlen az elhízott lakosságnak reggelire is üres keményítőt és tejet ennie. Akik ilyen reggelit ajánlanak azok valóban népárulók, még ha akaratukon kívül is.

2013. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!