Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a kaja mennyiség sok egy...

Ez a kaja mennyiség sok egy napra? Kb. mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés

Ebéd: barna magvaskenyér 1 szelet.( de az a nagyon pici) vékonyan megkenve vajjal meg fél szelet csirkemell sonka.

Vacsora: ugyanez csak mackó sajttal megkenve a kenyér.

Amit ezek között ettem: 3 kocka csoki, fél szelet bundás kenyér. Meg dúrván fél liter víz. Ez nagyon sok?


2013. júl. 1. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen ez nagyon sok egy 2 éves gyereknek kb. De annak sem biztos... Ember majdnem levegővel táplálkozol és azt kérdezed sok-e? Vagy egy újabb kamu kérdés?


A fél liter víz viszont baromi kevés. Reggel felkelés után munkahelyre indulásig megiszom annyit...

2013. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy? Én már nem tudom mi ez a nyomi fogyi mánia, de annyira túlzásba viszitek, hogy az hihetetlen. Neked pszichológus kell, amiért felteszel egy ilyen kérdést. Ha visszaolvasod, te is látod, hogy semmit nem ettél, és megsúgom , hogy fogyni sem fogsz... Fogyókúrázni okosan kell, és nem az a lényeg, hogy ne egyél semmit, hanem, hogy MIKET eszel és MIKOR eszed. Sok sikert az anorexiához!


20/L

2013. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez tuti vicc..
2013. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ez diétás étrend vagy egészségtelen anorexiás?

hadd mondjam el,mit reggeliztem ma:

4tojás(3 fehérje 1 sárga),bacon,kevés libazsír,kolbász,császárszalonna,fűszerek.

Képzeld,mégis fogyok,és éhes sem vagyok! :D Ja,de most igen,úgyhogy mehet a pulykahusi,nyamm :)


A válasz: nem sok,ez semmi,főleg tápanyag szempontból- A mackó sajt és a csoki vagy a bundás kenyér mióta alkotják akármelyik diéta alapjait?Vagy a kenyér egyátalán?Mert egész nap csak azt ettél. Persze nem kell sanyargatni magad,de akkor ne diétázz vagy sportolj 3x annyit,ez a megoldás.

2013. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
JA a víz! Normális vagy? Még másfelet minimum erőltess le magadon!!!! Víz nélkül nem tudsz fogyni,ez megvan?
2013. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hát, téged is könnyebb etetni, mint öltöztetni!


Én reggelire többet eszek, mint te egész nap.


És hol a meleg étel?


Tudod mit, menj inkább fényevőnek, akkor biztos, hogy nem hízol.

2013. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem sok? Mert van olysn ismerősöm aki ennyit sem eszik. És sportolok napi 2-2,5 órát. Aerobikozom meg ilyenek.:)
2013. júl. 1. 19:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: fogyatékos vagy.
2013. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kösziiii.:* kifejtenéd bővebben hogy miért? :)
2013. júl. 1. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Mennyiség és minőség is gáz.

Én is ma szalonnát és tojást nyomtam, ebédre sertés husit zöldségekkel, na meg maglisztes sütit desszertnek, nem is kevés adagot... de én is fogyok. (-25 kg eddig)

Ezek mind hízlaló kaják, bár ennyire kevés mennyiségtől nem csoda, ha fogysz és netalántán még össze is esel, mert nem lesz energiád.

2013. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!