Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki valamilyen ötlet, hogy...

Valaki valamilyen ötlet, hogy hogyan fogyhatok 5-6 centit a nyár végéig?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 21:00
 1/6 anonim válasza:
Sok-sok edzéssel és egészséges étkezéssel! Edzésnek ajánlom a futást illetve az interneten van sok Péntek Enikő videó, amik nagyon jók, de a leghatásosabb az insanity! Én 3 hét alatt 10cm-t fogytam a combomból! Elég nehéz, de döbbenetes mennyire hatásos! Fent van a neten! Keress rá!
2013. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
honnan akarsz fogyni?
2013. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hasból
2013. júl. 5. 20:20
 4/6 anonim válasza:

Első válaszoló!

Hány cm-es volt a combod, hogy 10 cm-t fogytál belőle? Nézegettem már az Insanityt, de nem tudom, hogy belevágjak-e :S

2013. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nos hát lehet h sokszor hallottad már de helyi fogyás nincs, sajnos,így ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz
2013. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

07-05 21:18

Az első válaszoló vagyok. Nos, hogy mekkora volt a combom? Hatalmas! Nyilván nagyobb súlyból könnyebb fogyni... 95kg voltam amikor elkezdtem és 85-87kg-ra fogytam vele, de szerintem olyan hatásos, hogy kisebb súlyúak is sokat tudnak vele fogyni és izmosodni. Most jelent meg a focus t25 is, ami nagyon jó alap az insanity előtt, ha esetleg keménynek találnátok!

2013. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!