Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm 67kg vagyok 53kgra...

170cm 67kg vagyok 53kgra akrok lefogyni mikorra sikerülhet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Remélem, hogy soha!

53 rém kevés ehhez a magassághoz!


Tűzz ki egy reálisabb célt!

És, hogy mikorra? Eleinte 1 kg/héttel számolj, később pedig fél kiló per héttel!

2013. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
29%

Én is 170 centi vagyok 64 65 ről indultam most vagyok 57 és nekem is 53 a célom.

Nekem ezt 5 hónap alatt sikerült elérnem, de volt benne 1 2 vagy 3 hét csalós hét. De nagyon szépen fogytam mert sportoltam is.

Szerintem kb neked is egy 6 8 hónap kellene hogy tényleg zsírból fogyj :)

2013. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi izmotok van nektek, hogy 53-mat tűztök ki célul?

Én 158/50-el is VÉKONY vagyok!

2013. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem mondtam hogy nem vagyok vékony :)

Csak azt hogy vékonyabb akarok lenni, mindenkinek más céljai vannak.

Amúgy 53 kilóval simán lehetsz izmos, csak nézd meg a Victoria secret modelleket, 175 180 centivel 50 55 kilosak.

Nincs rajtuk egy csepp zsír sem, csakis szálkás izom.

2013. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem a koncepciót. Én ha ennél vékonyabb lennék, már kisfiú lennék. 10-ből 9 XS-es ruha egyszerűen leesik rólam.


És a VS modellek még véletlenül se izmosak. Nem is lehetnek azok olyan körülmények mellett. Az IZOM ugyanis sokkal nehezebb, mint a ZSÍR, ugyanakkor kevesebb helyet foglal el.


Nézd már meg azokat a lábakat! Hol látsz te izmot? Fel se fér!

[link]

2013. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát akkor ne legyél vékonyabb, ki mondta :D


Attól meg aki az akar lenni az hadd legyen, nem tudom miert olyan furcsa ez.

Mindenestre üdvözöllek a 21. Században. Itt ilyen a nő ideál :)


Ahhoz képest az 53 kiló sporttal együtt nem is olyan durva szerintem. És az kb így néz ki

[link]


Bocsi lehet hogy nekünk más tetszik, de szerintem ez egy irigylésre méltó alak, de persze mindenkinek más tetszik.

2013. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel egy bibi van, hogy KIZÁRT, hogy ez a nő 53 legyen, ha 170 felett van.

Létezhetetlen, hogy csak 3 kilóval legyen több, főleg, hogy vékonyabb vagyok és sokkal alacsonyabb. ;)

Max. a hivatalos közlés alapján annyi, de nem a valóságban.


De kergessétek csak az álmaitokat! Ha az elégít ki benneteket, hogy 53-at lássatok a mérleg számlapján, nem pedig az, hogy formásak, izmosak legyetek a kilóktól függetlenül, akkor hajrá! ;)

2013. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Irigyellek, hogy így hirtelen jobban nézel ki mint a VS modellek és az egyik legszexibb nő Amerikában :) ráadásul ilyen brutál alacsonyan :)

Remek gének,

És persze egy név nélküli oldal :)


Sok sikert neked is a formásodásban, izmosodásban !

2013. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt is írtam, hogy csinosabb vagyok? Én nem látom!

Mondjuk csak a mellét irigylem, de a saját derekam/csípőm jobban tetszik (neki túlságosan egyben van). A magasságom meg véletlenül se frusztrál. :)

Sok előnye van ennek is: hogy egyet mondjak, mint a példából is kiderült sokkal több kilót engedhetek meg magamnak, mint a magas lov...

2013. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!