Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lelkileg...

Mit tegyek, ha lelkileg egyáltalán nem vagyok felkészülve egy legalább fél éves fogyókúrára (és utána életmódváltásra)?

Figyelt kérdés

Már ezerszer próbáltam. A módszert kifejlesztettem, mindent tudok, mit lehet enni, mennyit, hogyan stb.

De lelkileg kivagyok, érzelmi evő vagyok, ezért nagyon nehéz. Nem vagyok még felkészülve, hogy lemondjak az evésről, mint örömforrásról, és csak energiaforrásként tekintsek rá.

Ettől függetlenül már nagyon szeretnék belevágni, hogy minél előbb vékony lehessek. Nem akarok pitypakk lefogyni, tudom, hogy minimum fél év kell. 170 cm és 75 kg vagyok, tudom nem olyan vészes, de egy 15 kilót le kell fogynom, hogy jól érezzem magam a bőrömben.

Teljesen el vagyok keseredve, remélem megértitek, és tudtok segíteni. :(

17L


2013. júl. 5. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne lemondanod az evésről? Ehetsz nyugodtan, de nem csokit chips-szel és társait.... Ha tudod mit szabad és mit nem akkor nem értem mi a problémád..
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha gondolod irj privátban és szivesen beszélgetek veled:)

Én is épp fogyózom már sikerült pár kilót leadnom:)

2013. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!