Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ez a fogyási módszer...

Lehet ez a fogyási módszer veszélytelen egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Mindig is vékony voltam, de most felszedtem 3-4 kilót. NEm vagyok beteg anorexiás, és tudom, hogy ez nem vészes és még így is vékony vagyok, de szeretném azt a plusz 3-4 kilót leadni, mert attól jobban érezném magam, és újra elégedett tudnék lenni, amitől sokkal vidámabb vagyok. Arra gondoltam, hogy csinálok egy 4 napos léböjt kúrát. Megiszok neponta 3-4 liter frissen kinyomott gyümölcs és zöldség levet + gyógyteákat, meg persze szénsavmentes ásványvizet. És emellett ugyebár nem eszem mást.

Így fel is töltődnék, és le is adhatnám a plusz kilókat.

Persze azt előre elhatároztam, hogyha szédülök vagy rosszul érzem magamat, akkor abbahagyom. Nem akarom kikészíteni magamat természetesen... :)

De hogyha nem leszek rosszul és bírni fogom, akkor szerintetek nem lehet belőle valami baj?

Előre is köszi, és még csak annyit, hogy azokkal a válaszokkal hagyjatok, hogy "nem kell a reklámmacákhoz hasonlítani" meg ilyenek. Köszi :)


( 182 cm magas vagyok és most, jelenleg 65 kg, de eddig 61-62 voltam, és annyi is szeretnék lenni. Nem növök már kb. másfél éve, úgyhogy nem azért lettem több kg.)


2009. okt. 18. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni,de az leszek,4napig víz?meg gyümölcslé?próbálkozhatsz,bár szerintem már a 2.napon elájulsz,fárdat,letört,leszel,inkább járj futni!:-8
2009. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes megpróbálni. iskolába jársz, tanulnod kell, ha nem eszel, akkor nincs energiád, és nem tudsz koncentrálni az órákon. ha nyár lenne, és nem lenne semmi más elfoglaltságod, még esetleg. inkább egyél kevesebbet, valamiért biztos híztál. gondold el, mit változtattál az étkezéseden, és azt iktasd ki. 17/L
2009. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,de csak az őszi szünetben!Addig pedig egyél keveset,hogy felkészítsd a gyomrod a koplalásra,,,és a léböjt kuránál is csinálj 1 kis rendszert,mondjuk másfél óránként fogyaszd el mindig az adagodat!Ha pedig éhes leszel akkor rágcsálj el 1 kis sárgarépát karalábét,,vagy valami gyümölcsöt,hogy a rostok is bekerüljenek a gyomrodba!Sok sikert és kitartást:)))
2009. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. okt. 18. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy leginkább csak vizet vesztesz, ami ugyan kevesebb kilót fog a mérlegen mutatni, de ha ujra elkezdesz valamit enni, egyböl ugyanannyi leszel, mint elötte.
2009. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!