Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend kb mennyi lehet?...

Ez az étrend kb mennyi lehet? (kalóriában)

Figyelt kérdés

Az edzőm azt mondta,hogy most nyáron egy különleges diétát kell követne...1500 kcal-t kell ennem,és minél kevesebb zsíros ételt/szénhidrátot,de ma ebèdre kicsit sokat sikerült ennem:egy adag (panirozott) halas sali,1 kozepes szelet panírozott pulykamell és efy adag hagymakarika (kb 10-15 db) ,szerintem ebbol a hagymakarika a legrosszabb,a többi aránylag jó,csak kár,hogy panírozottak,de nem tudom,hogy kb mennyi kalória,mivel új vagyok a kalóriaszámlálásban!:') pl este belefér még egy sali?..

Köszi minden választ! :))

Egyébként nincs nagy baj az alakommal (leszámítva a hasamat :p) 172 cm vagyok és 60kg,csak izmosodni szeretnék! :)



2013. júl. 10. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen emberhez jársz edzeni? :D

És mégis mit oktat neked, zumbát?

Nem beszélnék többet vele, abból amit írtál kiderül hogy régi vágású szerencsétlen, és erre nincs kifogás. Ha orvos mond ilyet, akkor ő is bizony nagyon el van tévedve, ha edző akkor szintén.. 'szakemberek', méghogy..


Amit írtál nem különleges diéta, hanem majdnem a legegyszerűbb kamudiéta.

1500 kalóriával izmosodni, ehe. És energiád miből lesz hozzá, mert ha ennyit eszel akkor kb. fotoszintetizálnod kell a maradékot.

Minél kevesebb zsírt? És akkor mégis miből lesz energiád? Mi ez a zsírmánia?


Figyelj, evésről ne az edződet kérdezd, ez már biztos.

Ha azt akarod tudni mennyit ettél, akkor legalább azt tudd hogy tömegre mennyi volt, aztán beírod egy táblázatba és kiszámolod.. irracionális az egész.

Izmosodáshoz enni kell, nem kalórialimitet szabni.

Megfogni a húst és megenni, edzés után szénhidráttal (pl. rizs) bár ez elhagyható, hús, zsír, zöldség. Pont úgy mint fogyáskor, csak ott fölösleges a szénhidrát edzés után is.

2013. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sali még belefér.
2013. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!