Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ballagásig leakarok fogyni kb...

Ballagásig leakarok fogyni kb 10 kilót. TEsi órán rendesen megcsinálom a feladatokat. Visszajárok dsk-ra és mindenre ami van gyalog.! Naponta 5x eszem és sok gyümölcs, zöldség?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek hogy mit csnáljak még?esetleg 1 napra h 5 étkezés és irnátok h mit egyek.köszönöm:D
2009. okt. 18. 16:55
 1/5 papagenou ***** válasza:
először is hány kg vagy most? nem mindegy honnan akarod kezdeni, mert a 10kg elsőre soknak tűnik. mellesleg ha sokat edzel azzal azt éred el hogy izmosabb leszel, az izom pedig nehezebb mint a zsír, így aztán ne a kilokra szálj rá elsonek hanem inkább a méretekre
2009. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én márciustól fogytam 9 kilót,annyi mozgással ami egy 2 éves gyerek mellet alapból van,és diétáztam:semmi gyümölcslé(néha narancslé,főleg frissen facsart),csak teljes kiörlésű pékárú,zöldség,gyümölcs,este 6 -kor vacsora,utána semmi.Szerintem a tesi óra,és a séta elég,heti 3-4 edzést,tornát szoktak javasolni karcsúsodáshoz,és persze ahová lehet sétálj!Sok sikert és kitartást!
2009. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:soványhúst,kevés zsirtartalmú tejterméket ettem!
2009. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
155 centi vagyok és mikor utoljára mérezkeztem 55 voltam és van hasam a combob is vastagnak :S kopszonom megfogadom a tanácsokat:D
2009. okt. 19. 20:06
 5/5 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2009. okt. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!