Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges táplálkozást...

Egészséges táplálkozást szeretnék folytatni. Fogyni akarok. Egészséges étrend összeállitásában kérném segitségeteket. Tapasztalt emberektől. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Tudna esetleg valaki ilyen kajákat irni?pl mit egyek reggelire, 10óraira,ebédre,uzsira,vacsora stb?Fogyni szeretnék,4 után kaloriamentes kajakat, napközbe egészséges kajákat fogyasztani, stb. de nemtudom milyen változatos lehet . Ezért kérem segitségeteket h aki csinalja vagy tudja, leirhatná nekem. Előre is köszi
2009. okt. 19. 16:14
 1/6 anonim válasza:
sztem reggel egyél meg valami szendvicset meg gyümölccsöt ..délbe valami levest (de ne pörköltet vagy valami ) uzsonnára meg valami könnyűt
2009. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sztem reggel egyél meg valami szendvicset meg gyümölccsöt ..délbe valami levest (de ne pörköltet vagy valami ) uzsonnára meg valami könnyűt pl.:jokurt valami kiflivel meg napközbe egyél gyümölcsöket mert azok nem hizlaknak .. de ha engem kérdezel még sokat mozogj ezek melett
2009. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
Szia! Látom még nem sokan válaszoltak, úgy hogy gondoltam közbe avatkozok :) Én kb. egy évvel ezelött váltottam életmódot étkezés és mozgás terén is. Személy szerint a Testkontrollt ajánlom mint fogyókúra és mint életmódváltás (egészséges étkezés), nekem 100%-osan bejött, természetesen mellette sportolok is , mert sportal azért minden fogyókúra hatásosabb :) Leirok röviden egy napot, aztán te is keress rá a Testkontrollra. Ha kiváncsi vagy a tapasztalataimra, vagy tanácsot kérnél irj, és majd válaszolok :) Tehát egy nap: Reggel: gyümölcs(bármilyen), Délelött: ha éhes lennél gyümölcs, Ebédre : pl.: főzelék, vagy tészta zöldséggel, vagy hús zöldséggel...(bővebben a testkonrollba)rviden a lényege hát csak nem bírom ki hogy ne irjam le:D tehát az egész testkontroll diéta elve azon alapszik hogy a szénhidrát tartalmú és fehérje tartalmú ételeket ne fogyasszuk együtt egyszerre. A lényeg hogy megfelelően párosítsuk az ételeket (ebéd). Nem ehetsz szénhidráttartalmú ételeket pl.: tészta, burgonya, cukor , kukorica, liszt, rizs, kenyerek, péksütemények, fehérje tartalmúval pl.:tojás, tej,túró, tejtermékek, húsok... Az egész azért fontos mármint a bizonyos ételcsoportok szétválasztása, mert a szénhdrátos ételekhez savas, míg a fehérjésekhez lúgos közeg kell, tehát ha a kettőt együtt fogyazstot tulajdonképpen egymásellen dolgoznak a gyomrodba, és így rengeteg energiát használ el a szervezeted és sokáig tart megemészteni amit elfogyasztottál. Ja a vacsorát kihagytam, az is gyümölcs legyen (szintén bármilyen) bár az egyetlen gyümölcs amit nem ajánlok az a banán (remélem nem az a kedvenced) :)Na most már befejezem , sok sikert
2009. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves "utolsó" szeretnék Veled kapcsolatba lépni , mert érdekel az amit irtál , de sajnos nemtudok:Sha nem tartasz szemtelennek esetleg egy mail cimet vagy egyebet megkaphatnék?
2009. nov. 1. 14:54
 6/6 anonim válasza:
Egyszerű! Bőségesen megreggelizni, de ebédre uzsira, meg vacsira már csak könnyebb kajákat, gyümölcsöt kell enni. De nem ilyen TESCO-s, szőlőt, meg mandarint, hanem vmi normálisat.
2010. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!