Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étvágycsökkentőszert...

Milyen étvágycsökkentőszert ajánlanátok, ami működik és nincs mellékhatása? Estefelé rengeteget bírok enni, ami ugye a legrosszabb.

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 10:07
 1/3 anonim válasza:
víz,víz, és víz
2013. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Ne vegyél te semmiféle étvágycsökkentőszert ''' Én kb fél éve döntöttem el ,hogy este 18:00 semmit nem eszek ...egy pár hétig nem tudtam ellenállni a kajának... mára már tényleg egy falatott nem tudok megenni ,egyszerűen nem kivánok semmit .A szervezetem megszokta es sokkal jobban érzem magam .Nem hizok s fogyni se fogyok(na jo tulzásba se vidd)este ,ha kivánsz valami kajat egyél helyette gyümölcsöket,vagy bármilyen tea.ÉS MÉG valami, hiába étvágycsökkentőzöl ha nem mozogsz...

2013. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kiegyensulyozott etrend
2013. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!