Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy izmosabb legyen a hasam, és feszesebb a combom és a fenekem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 162 cm és 51 kg. Nem érzem magam túlsúlyosnak, de van egy kis hasam, és szeretném ha izmosabb lennék.

2013. júl. 15. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

hasra: lábemelés ,felülés ,hasprés

lábra ,fenékre: guggolás,kitörés,merev lábú felhúzás ,legjobb ha súllyal van csinálva ,akkor van igazán hatása

2013. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A hasizon nagyon összetett, nekem a legjobban az a módszer vált be, amikor a háton fekszünk, mindkét kezünkkel megfogjuk a tarkónkat, a lábainkat kinyújtva kissé megemeljük, felhúzzuk az egyik térdet és kissé ráfordulva megérintjük az ellenkező oldali könyökünkkel, aztán láb leenged, kinyújt, kiinduló pozíció középen, másik láb felhúz, ellenkező oldali könyök érintkezik a térddel kissé ráfordulva. Ebből napi 50-100 szépen leolvasztja a mellkas és a hasfal zsírját, persze némi tempó is kell hozzá, de minden kezdet nehéz, nem szabad feladni, csak amennyit bírsz, mindegy mennyi, csak fokozatosan minden nap többet csinálj.

Combra guggolások, lépcsőzés, korcsolyázás, görkori :)

2013. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2013. júl. 15. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. módszere nekem is használt már. De lusta voltam folytatni. :/
2013. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eddig sajnos én is eléggé lusta voltam, és most szeretnék magamnak is bizonyítani, hogy meg tudom csinálni.:)
2013. júl. 16. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerult?
2022. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!