Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és az új...

15 éves vagyok és az új sulimban azt mondták fogyjak le pár kilót, tudtok ajánlani valami gyorsat és hasznosat?

Figyelt kérdés

3hónapja futok, sok gyümölcsöt eszek...nem tudom mit csináljak...

Nem fogom kiéheztetnj magam,mert egyszer megtettem és a tesiórán kötélmászáskor este össze...gondolhatjátok borda törés...

Szóval egyszerű, gyors és hatékony diéte kéne...


2013. júl. 16. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én konkrétan nem diétáztam, csak nem ettem csokit, chipset stb. helyette gyümöcsöket. Naponta 3x ettem, és valamivel kevesebbet, amit egyébként szoktam, reggelire pedig normál adagot mert az a legfontosabb. Emellett ezt a gyakorlatsort csináltam minden második nap: http://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg

és még tőlük néhány videót.

Nekem bevált

2013. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kenyeret és a tésztaféléket
2013. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi...

A kenyeret és tésztát elhagytam, kölest meg szoja...de már ha csak belegondolok rosszul vagyok :-)

2013. júl. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!