Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel és egészséges...

Biciklizéssel és egészséges étrenddel le lehet fogyni 10 kg-ot nyár végéig?

Figyelt kérdés
bicikli, fogyás
2013. júl. 22. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
augusztus végéig alig több mint 5 hét van szóval 5kilót próbálj meg leadni.az a max sebesség ami még jó. zsírból nehéz fogyni, annak hogy 10 kilót leadsz de azt izomzatból meg víztelenedéssel, az egészséged kárára, annak nincs értelme szerintem. persze meg lehet csinálni ha csak a mérleg érdekel, de az alakod egyenesen romlana tőle.
2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igazat adok az előttem szólónak 5kg az ideális addig ha nem akarsz löttyedt lenni.
2013. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, szeretnélek kijavítani, 6 hét van még! (bocs, de minden nap számít xd)

Kérdező, szerintem inkább lassabban fogyj! 10 kilóhoz kell kb. 3 hónap, tudom, az nagyon hosszú idő, de megérin ha utána nem hízol vissza, soha többet nem kell szenvedni a kilóktól! :) Érdemes rászánni az időt!

2013. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek:)!

3 hónap kell a -10 kilónak..én is belekezdtem az egészséges étrend és a mozgás mellé persze lassan megy le tudom de türelem, kitartás és meg lesz gondolj a jó és szép eredményre mit érsz majd el!! És ne siesd el inkább várd ki az utolso kilóig mint löttyedt puha legyél:)

2013. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!