Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem kevesebbet enni és...

Elkezdtem kevesebbet enni és kevésbé hizlaló kajákat pár napja de holnap el kell mennem a mamámhoz és mindig olyan ételek csinál amik nagyon hizlalóak és nagyon sokat is szed a tányéromba mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

ne engedd neki. te szedjél. közöld hogy diétázol. ha többféle kaja van válaszd az egészségesebbet a többit csak kóstold meg.


ha én fogyni szeretnék, tutira úgy lennék vele hogy felőlem aztán meg is sértődhet ha nem érti meg.

2013. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Első válaszoló, te biztosan soha nem ettél még nagymamánál. :)

Amúgy szerintem mond azt, hogy elrontottad a gyomrod, ezért csak keveset mersz enni, fáj a gyomrod vagy nemrég beteg voltál és emiatt nincs étvágyad, én ilyesmiket szoktam mondani és beválik.

2013. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd azt, hogy nem vagy jól, nem tenne jót, ha sokat ennél vagy ehhez hasonló. Alapszabály: Azt SOHA ne mondd, hogy fogyózol!!! :D
2013. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképpen ne mondd, hogy diétázol! Az a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz. Mondd, hogy nemrég gyomorrontásod volt, rosszul voltál napokig és most nagyon nem tenne jót, ha most sokat ennél.
2013. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig az én mamám is olyan jókat főz mindig meg annyit hogy egy hadseregnek elég lenne de tudja hogy diétázom és múltkor mikor jött hozzánk csirkemellet hozott mikor régen mindig valami csokit stb-t szokott..xD :DDD
2013. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, nem is hiszed, hogy milyen szerencsés helyzetben vagy! XD
2013. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se mondd, hogy diétázol! :DD

Én elkövettem ezt a hibát, azóta a nagypapám folyton aggódik, milyen keveset eszek, és nagyon sovány leszek így, pedig van rajtam 20 kg felesleg... :D

2013. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok..azért mikor nála kell enni mindig mondja hogy egyek többet nem ettem semmit sem blabla..de azért kezdd alkalmazkodni hozzá így hogy 20at fogytam már..:D
2013. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt mondtam a mamámnak, hogy nem kérek a levesbe tésztát, utána hiába ettem meg öt szelet rántotthúst, meg két nagy szelet sütit, mire legközelebb mentünk az volt a téma a faluban, hogy éheztetem magam.
2013. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ehhez nem kell nagymama :( Nekem az 50 alatti sógornőm képtelen megérteni, hogy diétáznom kell, a krumpli tarhonyával nálam nem játszik...
2013. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!