Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytál le? Mi a...

Hogyan fogytál le? Mi a legjobb életmódváltás?

Figyelt kérdés
Koplalás? zsírevés, uborkaturmix?varászpor? mozgás? napi több liter víz ivás? mi apontos módszer?
2013. júl. 24. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 71 kilóról indultam úgy kb 9 hónapja, most vagyok 61. Ugyanazokat eszem, mint eddig (Reggeli : szelet vajaskenyér + felvágott, vagy tojásrántotta. Ebéd: hús hússal (imádom) + köret. Vacsora: melegszendvics, hideg szendvics, májkrém...) annyi változtatással, hogy nem eszem magam degeszre! Régen mindig habzsoltam, mint aki elől el akarják venni az ételt! Annyit eszem, hogy pont ne lakjak jól, de ne is legyek éhes! Emellett mozgok napi 20 percet!
2013. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mit mozogsz? hánykor eszel?
2013. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 5 hétig csak reggeliztem (350-450 kalória max), plusz mellette edzettem napi 50 percet. -13 kg, ebből kettő jött vissza.
2013. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: hogy nem ájultál el edzés közben? ez nagyon érdekelne...

Én januárban kezdtem, 70 kg voltam, most 59 vagyok. Először reggelire ettem egy szendvicset, ebédre ami volt még a mértéket sem figyeltem, vacsorára(legkésőbb 5kor) ettem egy gyümölcsöt(alma, banán, narancs...). Ezzel lement 8 kilo, aztán felfedeztem a kaloriabazis.hu-t azzal fogytam le a maradék 3 kg-ot. Most ha nem muszáj nem eszek kenyeret, vagy bármilyen pékárut, de ha mégis akkor azt ebédhez pl ha valamilyen konzerv van vagy rántotta..na azt nem bírom megenni magában... reggelizni nem igazán szoktam, vagy ha van leves akkor azt megeszem már 10kor, ebédre szintén ami van de ha tudom h extrém hízlalós(pl bolognai spagetti, krumpli stb) akkor kis adagot eszem. meg amúgy is hozzászoktam a kis adagokhoz. Délután gyümölcsöt eszem 2-3at, este 8-9 körül meg zöldségek(paprika, paradicsom, ubi, répa) meg még esetleg tojás, felvágott. heti 6x mozgok valamit, egyik nap torna 60-70 percben, másik nap negyed óra futás és egy nap pihenő.

Egyébként még 10-11 kg-t szeretnék fogyni.

19/L

2013. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elajulni még soha nem ajultam el. De eléggé beszedultem napi 10-30x
2013. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs 10-20x elirtam
2013. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!