Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség, szülés után eltorzu...

Terhesség, szülés után eltorzult, eldeformálódott testemet hogy tudnám rendbe hozni?

Figyelt kérdés
155 cm és 82 kg vagyok, mindig volt rajtam felesleg, de most már unom, hogy lóg rajtam a háj. Nem bírok tükörbe nézni, undorítónak találom magam tetőtől talpig. Időm, energiám babázás és munka mellett nincs edzeni, vagy inkább elkezdeném, ha már lement volna pár kiló, de gőzöm sincs, hogy kezdjek hozzá akár a fogyókúrának, akár a tornának. Hatalmas hasam volt a kicsivel, most az is lóg, mit csináljak, hogy a bőr is lehető legjobban visszahúzódjon, ha sikerül fogynom? Kérlek, adjatok tanácsokat.
2013. júl. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó edző csodákra képes, sok jót ne várj ingyen egy ilyen oldalon a sok laikustól.A legtöbb ember ezt teszi, bezzeg a hülye reklámok által ígért csodamasinákra és pirulákra nem sajnálják a pénzt pedig semmit nem ér.Töredékét kéri el egy edző aki veled foglalkozik és ért is hozzá, hisz évekig tanulta, gyakorolta a szakmát.
2013. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, meghiszem azt, hogy jó az edző, de 10 hónapos gyerekkel vagyok egész nap egyedül, vidéken lakok, és a legközelebbi helyre, ahol ilyen edző fellelhető, nem tudom megoldani a bejárást, mert nagyon körülményes, főleg babával! Elszigetelt helyen lakok. Ha lenne ilyesmire lehetőségem, nem hiszem, hogy kihagynám.
2013. júl. 24. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy edzőt nem úgy kell elképzelni, hogy feltétlenül a közeledben van:)) Az maximum akkor fontos, ha úgy érzed muszáj, hogy ott álljon melletted szó szerint az edzéseiden, noszogasson, segítsen a helyes gyakorlatok kivitelezésében, stb.Az edző leginkább abban segít, hogy egy sablon helyett konzultál veled (ez telfonon, neten is megtörténhet) és abszolút neked szab személyre a lehetőségeidhez, egészségi állapotodhoz, életviteledhez stb való edzéstervet, étrendet, figyelembe véve mindent amit kell.Vannak alapdolgok, de a lényeg mindenkinél változó, hisz mindenkinek más az életkörülménye, lehetősége, anyagi helyzete, ideje, segítsége, genetikája, célja stb.Ezért is írtam, hogy sok értelme nincs így a neten bogarászni, főleg itt kérdezősködni, pláne, ha összetettebb a problémád.Ennyi erővel bárki tudna tanácsokat osztogatni bárkinek, ami nagy felelőtlenség, hiszen mi, edzők sem hiába tanuljuk ezt évekig kezdve a sportegészségügytől az edzéselméleten át a pszichológiáig stb.Ezzel többet ártanak egymásnak az emberek, mint használnak, főleg ha azt hiszik, hogy ők hú de profik a témában.Nagyon összetett dolog ez.Ak tényleg profi benne az nem fog azzal bíbelődni órákat, napokat rászánva, hogy bárkinek ingyen személyre szabja a lehetőségeket, pláne, h ezt tanulta évekig, ebből él és ez idő meg energia, figyelemráfordítás.Nem feltétlenül kell a legdrágább edzőt választani és nem feltétlenül kontár az aki olcsóbban vállaja ezeket, de mindenképp eredményesebb:) Nekem is pl rengeteg kliensem van akikkel neten tartom a kapcsolatot, ha kérdez válaszolok, stb, de nem állok ott az edzésein (van aki többszáz km-re lakik tőlem de maximálisan bízik bennem és már gyönyörű eredménye is van a közös munkának).Persze ez most úgy hangzik mintha magamnak akarnálak megnyerni kliensnek, nyilván nekem sem árt, ha minél több emberrlel foglalkozok, hisz ebből élek, de most történetesen csak szerettem volna a többi edzőtársam és a ti érdekeitekben is rávilágítani, hogy mivel érnétek többet, ha valóban eredményt akartok.Ha találsz egy jó edzőt a környezetedben vagy bárhol akihez bizalommal fordulsz én annak is örülök, hisz már az is sikerélmény, ha egyel több emberrel megértetem, hogy mennyiben másabb az eredmény szemponjából ez mint felelőtlen idegenek össze-vissza tanácsait megfogadni és kísérletezi "ész nélkül" aminek a vége minimum is csalódás, de lehet rosszabb is ha olyat ajánlanak és fogadsz meg ami neked nagyon nem megfelelő:)Remélem nem értettél félre, kívánom, hogy sikerüljön elérni a célodat és örömöd leld az új, egészségesebb és esztétikusabb testedben!Sok sikert kívánok és kitrtást:)
2013. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!